Ostre zapalenie nerek

napisał/a: noma1 2015-08-09 16:11
Witam,
Mam pytanie odnosnie mojego przypadku. Ponad 2 tyg temu trafilam na ostry dyzur z bolem brzucha po lewej str pod zebrami, wysoka goraczka do 39 st. Pk wykonaniu crp wyszlo ze wskaznik jest bardzo podwyzszony . Wyniosl 141. Odeslano mnie jednak do domu z zaleceniem ze jesli goraczka nie spadnie mam sie udac do intrnisty, ktory przrpisze mi antybiotyk. W miedzyczasie zaczelam sie leczyc na wlasna reke cebula czosnkiem i duzymi ilosciami zurawiny. Kontrolowalam tez na wlasna reke crp. Poniewaz wskaznik malał kontynuowalam swoje leczenie. Odebralam tez wynik posiewu z moczu ktory wykazal bakterie klebsielle pneumoniae 10^6. Poniewaz crp spadalo - po tyg mojego leczenia wynosilo 16 stwierdzialm ze powtorrze posiew moczu. Tym razem bakterii juz nie wykryto , goraczka tez zniknela. Lekarz uznal, ze najprawdopodobniej przeszlam ostre odmiedniczkowe zapalenie nerek. Mam jednak pewna dolegliwosc ktora nie daje mi spokoju. Otoz ciagle odczuwam swędzenie w okolicy lewej nerki, ale nie na skorze, tylko w srodku. Czy ktos wie moze od czego to moze byc. Dodam jeszzce, ze zrobilam badania gfr, mocznik, kreatynina sod fosfor potas i wapn i wszystkie sa w normie. Bede wdzieczna za odp.

Pozdrawiam