Ostre regularne bóle dołu brzucha. Jak w zegarku.

napisał/a: Elza1977 2014-10-08 14:22
Witam serdecznie
Piszę na forum, bo już nie wiem do jakiego lekarza mam iść. Od jakiegoś roku, codziennie, o prawie regularnych godzinach (rano o 5, potem około 13 i 19 godziny) mam ostre bóle dolnej lewej części brzucha. Ból trwa około godziny. W tym czasie nic nie mogę robić, bardzo boli, jakbym miała bóle parte do porodu, aż zwijam się w kłębek i delikatnie plamię. Czasem przez niego wymiotuję. Jak nastały te bóle udałam się do ginekologa. Wykrył mi polipa. Niedługo po tym miałam łyżeczkowanie, które się nie udało i go nie usunęli. Wczoraj wyszłam ze szpitala po zabiegu histeroskopii. Polipa mi usunęli. Konsultowałam się z lekarzami, zdania mieli bardzo rozbieżne. Nie którzy mówili że polip w ogóle nie boli, następni że macica skurczami się obniża i próbuje pozbyć się ciała obcego. Dziś rano o 5, ponownie mnie obudził ból, o 13 też mnie bolało. Tak samo jak i przed zabiegiem, nic się nie zmieniło. Usunęli mi polipa, więc co mnie w takim razie może boleć ?. Do jakiego lekarza mam się teraz udać ?. Dodam że opróżniam się bez problemów i to chyba nie są jelita.
Proszę o jakąś odpowiedź. Boję się każdego dnia i tych godzin kiedy znowu ból nastąpi.
Pozdrawiam
napisał/a: nastka321 2014-10-08 15:22
Współczuję ci bardzo. Odczekaj z tydzień po operacji, bo może boli ze względu na to, że się jeszcze nie zagoiło. Nie jestem lekarzem, więc nie powiem nic więcej niż moje własne doświadczenia. Znajomej zostawiono po operacji gazę i to ją bolało - miałaś kiedyś operację?
napisał/a: Elza1977 2014-10-10 07:20
Nie miałam operacji. Ale teraz wiem że jestem słaba po znieczuleniu centralnego układu nerwowego. To może potrwać kilka dni. Byłam za to u lekarza rodzinnego bo prawie zemdlałam. Dostałam skierowanie do szpitala. No i znowu się spakowałam i pojechałam. Zrobili mi wszystkie badania ginekologiczne i chirurgiczne. Jest wszystko ok. Teraz muszę czekać około dwóch tygodni, tak kazali. Jeśli bule nie przestaną muszę iść na usg brzucha i na jakieś sondy co koło pępka wkładają. Zobaczymy. Poczekam a potem chce mieć wszystko z głowy bo te bóle zabierają mi pół dnia z życia :(. Napiszę
Pozdrawiam
napisał/a: joku4 2014-10-12 12:52
Może Twoje problemy mają naturę endokrynologiczną? Takie regularne bóle, o określonych godzinach mogą sugerować problemy z hormonami. Niektóre z nich są wydzielane w określonym rytmie dobowym. Może warto popytać DOBREGO endokrynologa? Ja męczyłam się osiem lat, zanim mądry, doświadczony lekarz postawił diagnozę ( ja akurat byłam krok od śmierci ).