Ostre kłucia w łydce

napisał/a: legniczanka 2011-09-06 18:20
Witam, od pewnego czasu prześladuje mnie ostre kłucie w prawej łydce. Ból trwa dosłownie koło 3 sekund, powtarza sie kilka razy dziennie w różnych odstepach czasowych, jest bardzo rwący,przypomina mi to wkłuwanie szpilki i zawsze wystepuje w jednym konkrentym miejscu. Ogólnie sama łydka mnie nie boli, dopiero jak mocniej nacisne w tamtym miejscu. Ponadto mięsień w prwej nodze wydaje sie być bardziej miękki nawet przy mocnym napięciu. Czy może byc to zwiazane z niedrożnościa naczynia krwionośnego albo zapaleniem jakiegos nerwu?
napisał/a: stanislaw6 2011-09-07 19:49
Miałem takie zdarzenie okazało się ze był to silny nerwoból z jednoczesnym zapaleniem żył. Poradziłem sobie z tymi dolegliwościami bardzo szybko.Jeszcze tylko pytanie czy masz codziennie dużo ruchu,jaka pozycje masz przy pracy i najważniejsze jak z ciśnieniem krwi?
napisał/a: legniczanka 2011-09-07 20:24
Z ciśnieniem jest u mnie w porządku, zazwyczaj jestem w ruchu troszke ćwiczę czy tez chodze raz na jakis czas na basen. Ale czasami zdarza mi sie ze mam naprawde malo ruchu w ciagu dnia, tak ze siedze po kilka godzin w jednym miejscu... ale no mówię na ogól jestem w ruchu.
napisał/a: stanislaw6 2011-09-07 20:36
Wydaje mi się ze to jest nerwoból ale gdy będzieszmiała trochę czasu udaj się do lekarza zrób sobie badania.Zajmuję się specjalistyczną medycyna naturalną i wiem że ludzie za bardzo lekcewarzą sygnały dawane przez organizm. Pozdrawiam i życzę zdrowia.
napisał/a: stanislaw6 2011-09-07 20:56
Jeszcze tylko jedno kilka razy dziennie zrób sobie cwiczenie nogi spokojnie leza Ty całkowicie się wyciszasz i rozluźniasz myslisz o szumie morza lub o czymś bardzo spokojnym według Ciebie, najlepiej bardo delikatna muzyka i zaczynasz myslami dzialać na ten mięsień poruszać nim skręcać.W podświadomości wyobrazić sobie ten ból i go niszcz działaj też tak na inne mięśnie.