Ostatnia deska ratunku.Wiecznie zatkana dziurka w nosie.

napisał/a: Norbertr 2016-05-05 01:58
Witam.Od jakiś 2/3 lat zmagam się z wiecznie zatkaną dziurką w nosie.Gdy leże na prawym boku mam zatkaną prawą dziurke a gdy na lewej to odwrotnie.Jest to bardzo uciążliwe, niekiedy nie mam siły zrobić najprostszych czynności.Czuję się bardzo źle, gdy tylko mogę przewracam się na boki żeby chociaż złapać przez te 5 sekund troche wiecej powietrza.Często zdaża się że dochodzi do tego suchość w nosie, chociaż użyje krople do nosa to za chwile jest to samo.Jeździłem po różnych laryngologach ,miałem robioną krioblację 2 razy nic to nie pomogło , jeździłem po dobrych lekarzach lecz oni rozkładali ręcę.Przegrodę mam prostą, miałem robione 2 razy testy na alergie lecz tutaj też nic.Prześwietlenia też nic nie wykazały.Różne krople/tabletki przepisane na nos nic nie pomogły.Na lekcji ledwo co siedze w ławce.Lecz nos odblokowuje się gdy mam stresujące sytuacje, jakiś wysiłek fizyczny lub np. Gdy prowadze auto.Nie mogę już z tym dalej tak żyć, każdy lekarz się wykłada.Gdy widzę ludzi którzy normalnie wychodzą, robią co chcą , chcę mi się płakać.Od dłuższego czasu bardzo często myślę o samobójstwie, odechciewa mi się z tym żyć.Prosze was bardzo o jaką kolwiek pomoc.Chyba tylko to mi zostało.(Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź)Pozdrawiam.

Edit.Dodam że czym wyższa temperatura jest np. W pokoju tym gorzej mi sie oddycha.Lecz chociaż gdy mam zimno w pokoju nadal mam zatkany nos.
napisał/a: radek07 2016-05-05 09:54
Miewasz opuchliznę twarzy?

Czujesz kłucie w jamie nosowej?
napisał/a: Norbertr 2016-05-07 19:57
radek07 napisal(a):Miewasz opuchliznę twarzy?

Czujesz kłucie w jamie nosowej?


Nie , nic z tych rzeczy.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-05-07 20:25
Miałeś jakiś steryd donosowy przepisany?
napisał/a: radek07 2016-05-08 11:30
Czy któraś część nosa zatyka się bardziej?