Ostateczne rozegranie (wymioty)

napisał/a: Medyczka1 2014-11-02 21:45
Już prosiłem o pomoc na tym forum. Troszke opisze sytuacje, od dwóch lat ciągle bierze mnie na wymioty, Wyszła mi mała przepuklina rozworu przełykowego refluks nadzerki i bakteria helibacterium pylori. Dostałem antybiotyki,a także ipp. Oczywiście nie pomagało a wrecz przeciwnie czułem sie znacznie gorzej. Nastepnie dostałem gasprid po którym troche lepiej się czuję jednak mam po tym biegunke i mimo tego mnie cofa ale rzadziej się to zdarza. Poszedłem do najlepszego specjalisty w miejscowości, wszystkie jego zalecenia spełniłem i brałem leki, wszystkie generalnie na kwasy żoładkowe. Jednak to nic nie daje czuje się źle. Generalnie najgorzej czuje się jak sie stresuje, jak zjem więcej. Ale nawet gdy mam pusty żoładek potrafi mnie cofnąć i powiem uczciwie jestem w kropce nie wiem co robic. W planach mam zrobienie dodatkowych badań na bakterie pylori bo jest 10 % szans że tego za pierwszym razem nie wyleczyłem tego. Czy to może byc od tej bakterii.? Dodam ze mam 18 lat problem trwa od dwóch i utrudnia mi życie strasznie. Lekarz mi wpaja że odruch spowodowany jest przepuklina, scisk zoładka powoduje wypompowanie pokarmu do góry itd. Jednak nawet bez posiłku mnie cofa więc to dziwne.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2014-11-04 18:19
Witam
Czy w raz z zakupieniem antybiotyku na HP, zaopatrzyłeś się w osłonę jelitową - Probiotyk, Synbiotyk?
Jest to bardzo ważne aby utrzymać prawidłową mikroflorę jelitową w okresie przyjmowania antybiotyku.
Po każdej kuracji należy robić test na obecność HP, jeżeli dalej się utrzymuje, przechodzi się na następny stopień leczenia środkami farmakologicznymi.
Obecność HP może powodować objawy takie jak opisujesz.
Napisz swoją dietę w ciągu dnia z uwzględnieniem wszystkich napojów.

Pozdrawiam
napisał/a: Medyczka1 2014-11-05 15:58
Nie wiem czy brałem jakiś probiotyk ale podejrzewam że tak, badanie na bakterie prawdopodobnie zrobie w piątek i się okaże licze jednak że ją mam bo jezeli nie, to nie wiem co dalej robić. Co do napojów zero gazowanych, głownie woda bądz herbata. Za dnia też się nie obżeram jem zazwyczaj wolno ,dobrze przeżuwam. Tak jak już powiedziałem, stres odgrywa główną role ponieważ bedąc w domu moge czuć się źle i może mnie cofać ale daje rade, jednak w miejscu publicznym pojawia się jakiś lęk gdyż no trochę głupio jak cię cofa przy innych.
napisał/a: Medyczka1 2014-11-10 16:20
Kisiel888 napisal(a):Witam
Czy w raz z zakupieniem antybiotyku na HP, zaopatrzyłeś się w osłonę jelitową - Probiotyk, Synbiotyk?
Jest to bardzo ważne aby utrzymać prawidłową mikroflorę jelitową w okresie przyjmowania antybiotyku.
Po każdej kuracji należy robić test na obecność HP, jeżeli dalej się utrzymuje, przechodzi się na następny stopień leczenia środkami farmakologicznymi.
Obecność HP może powodować objawy takie jak opisujesz.
Napisz swoją dietę w ciągu dnia z uwzględnieniem wszystkich napojów.

Pozdrawiam


Hej, zrobiłem badanie na hp i wyszło ujemne co oznacza że nie mam już tej bakterii co jeszcze bardziej mnie dołuje. Co mam teraz robić żadne spsoby nie działają często mnie cofa bez przyczyny i nie wiem co dalej robić. Myśląc ze to od nerwów piłem herbatki ziołowe ale i to nic nie daje. Pomocy