Osłabiony wytrysk

napisał/a: elemental 2015-07-13 16:25
Od jakiegoś czasu mój wytrysk nie jest tak silny jak był, mimo, że wcale nie mam wiecej seksu. Nasienie wydobywa sie bez tak silnego cisnienia i po stosunku wycieka dalsza czesc nieraz. Jakos tak dziwnie to działa. Ma ktoś pomysł?
napisał/a: Konstans 2015-07-14 06:23
Witaj,
przede wszystkim powiedz ile masz lat? jak tryb życia prowadzisz? czy w ostatnim czasie coś sie zmieniło?
To wszystko o czym piszesz zależy od wielu czynników. Może masz spadek formy? może stres? zła dieta? przemęczenie? pasozyty?
Sto innych rzeczy ! Coś musiało na to wpłynąc i trzeba sie dowiedzieć co?
A moze tez za chwilę minie samo :)
Może po prostu jestes w jakims okresie życia (biologicznie? fizycznie, mentalnie?).
Za mało powiedziałes o sobie a chcesz otrzymac informacje, które tylko wrózka moze dac Ci z ręki ;)
Konkrety chłopaku !
Pozdrawiam
napisał/a: elemental 2015-07-14 12:01
Bardzo dziękuje za odpowiedź:) Ostatnio mam bardzo duże stresy. Wiek 32 lata. To może przez to:)
napisał/a: Konstans 2015-07-14 12:14
elemental napisal(a):Bardzo dziękuje za odpowiedź:) Ostatnio mam bardzo duże stresy. Wiek 32 lata. To może przez to:)


Tak myślałam.
Mało kto docenia powagę stresu - wiem, przyzwyczailiśmy się do niego, bo jak tu bez niego żyć !!! ??
Ale musimy zdawać sobie sprawę, ze rola stresu, czynnika stresującego dla organizmu jest ogromna.
Potrafi blokować funkcjonowanie narządów, zaburzać reakcje etc.
Wyjście masz tylko jedno - powoli starać się go oswajać, racjonalizować, uczyć się relaksacji, szukać form alternatywnych, w których będziesz mógł się zresetować, zapomniec, wyluzować - może sport (ale absolutnie nie wyczynowy, nie mocno wysiłkowy, bo to dodatkowy stresor dla organizmu - coś lekkiego , np. rower, spacer, lekki jogging), może wypad z przyjaciółmi, ukochaną (ale tez bez przesadniego zakrapiania alko, bo to nic dobrego), może inna forma odpoczynku?
Działaj a będzie dobrze :)
Pozdrawiam