osłabienie

napisał/a: szuszun 2014-06-04 21:50
Witam,mam nadzieje ze tutaj znajde jakas podpowiedz.[/COLOR]
Od roku czasu mam problemy zdrowotne,lecz bez zadnej konkretnej diagnozy.Czuję się zmęczony,senny,poce się w nocy i nie mogę spac,duzo schudłem,jestem w złym humorze i odczuwam brak checi do zycia. Na początku było to związane z czesto wystepujacymi bolącymi aftami w jamie ustnej oraz grzybicą.Póżniej problem zaczał się od bolu nadgarstka,uwazam ze był on spowodowany uciskiem zbyt ciasnego zegarka, nie ustepywal i był coraz silniejszy ,wyczuwałem także zgrubienia na nogach,ktore także mnie bola,wiec postanowiłem odwiedzić ortopedę ,ten wyslal mnie na rezonanans nadgarstka,w którym wyszlo m.in'plaska ,cienkościenna torbielowata przestrzen plynowa,zp pojedynczymi przegrodami bez patologicznego wzmocnienia kontrastowego,niewielka ilość plynu w stawie nadgarstkowo-promieniowym'
przepisal mi leki ,które nie pomogly ,po tym jeszcze kilka wizyt ,zlecal badania,rtg ,krwi na końcu kazal mi udac się do reumatologa,ktory także przepisal leki,ktore nie pomogly.Nie dawno w przeciągu jednego dnia wyskoczyły mi na rekach bolące,piekace wrecz podskórne guzki,udalem się do lekarza ,który zrobil mi usg zyl powierzchniowych i głębokich oraz jamy brzusznej i stwierdził ze wszystko jest w porządku,zasugerowal ze może to być bolerioza.Sam już nie wiemco dalej robic , wyniki badania krwi od roku mam bardzo złe i ciagle poglebiajace się : CRP 105,21 mg/l
OB: 68 , Zaniżone : MCV(81,0),MPV(6,3), LYM%(26,0),MONO%(3,7) Podwyzszone: PLT(345),NEUT#(4,7),NEUT%(70,3)
Oprócz tego mam białko w moczu (0,41)
Nie wiem co o tym sadzic,moze poradzicie do kogo mam się udac ?Mam już dość może to jakiś nowotwor ,sam nie wiem. PROSZE O POMOC,ewentualne podpowiedzi,z góry dziekuje za każdego posta !