Osłabienie libido, brak ochoty na seks i słaba erekcja

napisał/a: daniell1 2016-01-04 07:05
U mnie jest to proces raczej postępujący. Do 30stki miałem dużą ochotę na seks i potrzeby seksualne. Po 30stce zaczęło się to mniejszać. Jestem przed 40 i jest kiepsko. Ochota na seks jest bardzo mała - wynika to pewnie z mojego małego libido a może wynika to przez problemy z erekcją które posiadam. Po prostu zraziłem się do zblizeń i czuję wstyd w stosunku do mojej partnerki. Co począć?
napisał/a: jan.k 2016-01-04 08:57
daniell napisal(a):U mnie jest to proces raczej postępujący. Do 30stki miałem dużą ochotę na seks i potrzeby seksualne. Po 30stce zaczęło się to mniejszać. Jestem przed 40 i jest kiepsko. Ochota na seks jest bardzo mała - wynika to pewnie z mojego małego libido a może wynika to przez problemy z erekcją które posiadam. Po prostu zraziłem się do zblizeń i czuję wstyd w stosunku do mojej partnerki. Co począć?


Duże znaczenie mają tutaj moim zdaniem kwestie psychiczne Sam czujesz się źle z tego powodu,ze Ci nie staje. Przez to jeszcze bardziej się stresujesz oraz jak sam zauważyłeś unikasz zbliżeń . Powodów może być tutaj bardzo dużo. Nie tylko wiek. Może być to skutek:
nieodpowiedniego odżywiania się
braku ruchu
czy też stresu w pracy
Czy próbowałeś suplementów? Nie pisze tutaj,ze musisz od razu brać viagrę ale na przykład możesz spróbować ziołowych środków. Na przykład Gomana czy też Man Tabs . Są często polecane przez lekarzy jako środki przed braniem viagry bo są ziołowe oraz nie mają efektów ubocznych a w wielu przypadkach dają dobra działanie.
napisał/a: czybit161 2016-01-04 11:24
Na początek trzeba zrobić badania testosteron całkowity oraz wolny, tsh (ft3, ft4), LH, Estradiol oraz inne podstawowe badania
napisał/a: malinka0077 2016-01-07 08:05
Zgadzam się, chociaż nie dramatyzowałbym. Spadek libido to dosyć naturalna rzecz - jest to pewien cykl. Też czasami mam go za duża, a czasami jest z tym słabo. Zależy do dnia, pory roku, temperatury i innych czynników.
Można próbować stosować różnego rodzaju afrodyzjaki - np ostrygi podobno takimi są.
Potencję zwiększa goman, a libido libido therapy. Warto poczytać sobie o nich w sieci.
napisał/a: daniell1 2016-01-07 10:23
Zrobiłem sobie badania hormonalne o których tutaj piszecie ale wszystko jest w porządku. Zastanawiam się obecnie poważnie nad jakimś środkiem. Rozumiem,że te o których tutaj piszecie są do dostania w aptece?
napisał/a: malinka0077 2016-01-08 07:50
daniell napisal(a):Zrobiłem sobie badania hormonalne o których tutaj piszecie ale wszystko jest w porządku. Zastanawiam się obecnie poważnie nad jakimś środkiem. Rozumiem,że te o których tutaj piszecie są do dostania w aptece?


Musiałbyś podejść do apteki i zapytać. My zwykle zamawialiśmy przez internet. Napisz sobie w google nazwę tego środka. Ewentualnie wejdź na ceneo lub intymnosc pl -w tym ostatnim dobrze pakują i jest pełna anonimowość. Cenowo też jest okey.
napisał/a: czybit161 2016-01-08 16:17
Wklej badania...
napisał/a: malinka0077 2016-01-11 07:07
W załączeniu wrzucam zdjęcie ze składem środka Goman. Przepraszam, za słabą jakość, ale aparat w telefonie trochę niedomaga. Chyba zbyt słabe oświetlenie.
napisał/a: daniell1 2016-01-12 07:24
Dzięki za fatygę. Zamówiłem, liczę na niego.
napisał/a: Archer 2016-01-12 17:07
Tylko możesz się przeliczyć. To nie jest żaden lek tylko zwykły suplement diety. Szkoda na to pieniędzy. Chyba, że zadziała u Ciebie efekt placebo. Jeśli natomiast problemy z erekcją są związane z czymś poważniejszym niż o podłożu psychicznym gdzie może zadziała efekt placebo to nie ma szans.
napisał/a: konradek221 2016-01-20 21:22
dokładnie wszystkie te specyfiki są wychwalane przez nędznych naganiaczy, którzy dostają pieniądze za wpis.
napisał/a: llll 2019-01-24 09:34
Proszę o poradę. Mianowicie mój mąż od jakiegoś czasu nie ma ochoty na seks. Wręcz od tego ucieka :( W tym momencie mąż potrafi miesiącami mnie w ogóle nie dotknąć mówiąc, iż wystarcza mu zwykłe przytulanie. Jego główną wymówką jest to, że nie ma ochoty, a wręcz całkowicie stracił ochotę na se, jak sama o czymś wspominam to reaguje bardzo nerwowo. Co mogę zrobić? Dodam, ze ma również lekkie problemy z erekcją. Zrobiłam śledztwo i nikogo nie ma, zreszta pewnie nawet nie miałby na to czasu.