Orgazm pochwowy

napisał/a: jpkrk 2016-04-22 09:27
Jak go osiągnąć ? Gdy czuje się pełne podniecenie to sam się uruchamia czy dodatkowo coś się robi ? Nigdy nie miałam przeglądałam fora internetowe ale nic tam konkretnego nie znalazłam
napisał/a: tamisia 2016-04-28 06:59
Ja również myślałam,ze nie jest to możliwe ale powiem Ci,że miałam taki rodzaj orgazmu. Trzeba być po prostu mocno podnieconym.... Polecam Ci sex elixir. Nie wiem czy o nim słyszałaś ale jest to środek, który znacznie zwiększa ochotę na seks. Sprawia,że masz mocniejsze odczucia.
napisał/a: markietanka 2016-05-04 06:40
Ja raz miałam ale w sumie nie wiem czy był to orgazm pochwowy czy bardzo mocny łechtaczkowy.... O tym sex elixir również chyba słyszałam. I nawet chciałam sobie kupić ale nie znalazłam w aptece. Gdzie to kupowałaś ? Przez internet ? Na aukcjach?
I czy nie jest to jedynie efekt placebo?
napisał/a: tamisia 2016-05-05 08:28
Nie jest to efekt placebo bo jakiś czas temu zostało to przebadane. Zrobili z tego co wiem szersze badania aby zobaczyć jak dziala na kobiety. Okzało sie,ze środek zwiększa libido u 90% kobiet ale jedynie u 20% mężczyzn. Tak więc jest to polecane głónie kobietom Srodków ubocznych brak bo jest to ziołowy środek.

Wpisz sobie w google sex elixir to wyskoczy Cl lista sklepów w jakich mozesz to kupic. Warto jest sobie wszystko porównać bo jednak ceny mogą się róznic.
napisał/a: markietanka 2016-05-06 07:06
Zamówione. Kupiłam 3 opakowania bo faktycznie cenowo o wiele bardziej się to opłacało od zakupu pojedynczego opakowania. No cóż, zobaczymy jak bedzie :) Mam nadzieję,ze jednak trochę mi to pomoże,