opuchnięte swędzące powieki

napisał/a: opuchniętePowieki 2010-07-18 12:13
Witam

Mam problem z powiekami co widać na załączonych zdjęciach, byłem u kilku lekarzy różnej specjalizacji i tylko jeden pomógł mi połowicznie ponieważ stwierdził że mam objawy nerwicy i przepisał mi małe dawki Amitryptyliny i Citabax.... o dziwo pomogło przez kilka miesięcy brania byłem zdrowy... później stwierdziłem że muszę odstawić bo ile mogę brać tego typu leki, no i znowu jest źle.... po tygodniu może dwóch powieki znowu spuchły, swędzą i łuszczą się do tego mam wysypkę na wewnętrznej stronie zgięcia ręki w łokciu... wcześniej oczywiście miałem przepisywane maści (sterydy), problem skórny mam też ze skórą odbytu (świąd). Mam też objawy Candidy która najprawdopodobniej wyhodowała się przez lata brania antybiotyków w dzieciństwie. Nie wiem czy powinienem zrobić testy alergiczne z krwi komputerowe. Miałem zrobione testy skórne, wykazały silną alergie prawie na wszystko. Może ta alergia jest wzmocniona przez Candide lub nerwice? nie wiem do jakiego lekarza się kierować. Jeszcze przed częściowym wyleczeniem miałem łuszczące się plamy na policzkach. Proszę o podpowiedź co i gdzie powinienem zrobić.