Opuchnięcie jamu ustnej

napisał/a: Dorota851 2009-08-18 20:49
aha i jak bierzesz ketonal to koniecznie osłone jakas na żołądek bo ci zniszczy go
napisał/a: nexxika 2009-08-19 11:41
Biorę trilac, to chyba na osłonę... Jak narazie nie widać poprawy, mam tylko nadzieje, że dzisiejsza wizyta u dentysty, sprawi konretniejsze decyzje w działaniu i poprawe w moim stanie :) nigdy nie myślałam, że tak to może boleć.... Kostki lodu przynoszą ulgę... Pozdrawiam, odezwę się napewno, co i jak dalej :)
napisał/a: nexxika 2009-08-19 19:43
No i się odzywam :) zrobiłam sobie dziś badanie panoramiczne... dentystka stwierdziła, że wszystko jest w porządku, i ona by się wstrzymała z usuwaniem tej ósemki... Jedynie zauważyla lekki skos po drugiej stronie (tej co mnie nie boli) Powiedziała, że zaczekamy na dalsze działanie antybiotyku, i muszę przyznać, że jak zwiększyłam dawkę to dziś szczękościsk po południu trochę się rozluźnił, na tyle bym mogła umyć szczoteczką zęby i by dentyska zajrzała mi do buzi.... Czuję już poprawę... Thx za informacje, które przydały mi się bardzo i nakierowały mnie w działaniu. Jestem dobrej myśli, że ból ustąpi, i nie będzie trzeba usuwać zęba, skoro wychodzi normalnie. Pozdrawiam :)
napisał/a: Dorota851 2009-08-19 19:54
to sie ciesze że wychodzi normalnie i jest lekka poprawa ;)