opuchnięcia kostek, ból nóg

napisał/a: vamnass 2011-02-27 07:21
Witam
Mam poważny problem, od początku lutego zaczęły mi puchnąć okolice kostek w obu nogach, miejsca te są zaczerwienione i kiedy się je dotknie są ciepłe. Pojawia się również ból nóg (szczególnie prawej) właśnie w tym miejscy, ale ciągnie się aż pod kolano. Opuchnięcia i ból pojawiają się głównie pod wieczór, a zdarzało się, że w nocy nie mogę spać z bólu.
Byłam u mojego lekarza, zrobiłam badania krwi i moczu, dostałam antybiotyk, tabletki na krążenie i maść, niestety nic mi to nie pomogło i po dwóch tygodniach znowu poszłam do lekarza , a ten dał mi skierowanie do szpitala.
Na izbie przyjęć zrobili mi badania moczu, krwi i ekg (wyniki wyszły dobre), i lekarz uznał, że tak po prostu się zdarza nawet w moim wieku (mam 22 lata), nie przyjął mnie do szpitala, bo uznał że nie ma takiej potrzeby i dał mi skierowanie do reumatologa...i powiedział, żebym profilaktycznie poszła do ginekologa (bo mogę mieć jakiegoś guza, który uciska na jakąś żyłe i z tąd ta dolegliwość)......brak mi słów.
Od kilku dni opuchlizna jest mniejsza, ale ból nóg jest coraz większy i nie ustaje, zauważyłam też, że żyły na stopach są bardziej widoczne niż zwykle ;( dowiadywałam sie w swoim srodowisku co to może być, kupiłam sobie maść z kasztanowca no i w środę idę do chirurga (ale już prywatnie:) i mam nadzieje, że on mi pomoże.
Lecz póki co mam ogramną prośbe, może ktoś z was miał podobne dolegliwości??
Piszczie czy wiecie coś na ten temat!
Pozdrawiam