Opryszczka

napisał/a: Soniqa 2008-06-09 21:58
Witam. Czym skutecznie i szybko wyleczyć nawracającą opryszczkę? Bardzo proszę o pomoc, bo znów z tym bezskutecznie walczę
napisał/a: magXdusia 2008-06-09 22:28
a próbowałaś herpexu? ja niedawno przy ostatniej opryszczce wypróbowałam i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.pozbyłam sie zimna po 4 dniach.
napisał/a: Soniqa 2008-06-10 23:31
A ile kosztuje ten herpex? I czy można go kupić bez recepty?
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-06-14 11:29
Heviran, a do smarowania Tormentiol. Tego ja używam.
napisał/a: kiti 2008-06-17 20:36
Wypróbuje serii Pharmaceris T na trądzik chyba że masz trądzik różowaty to seria R.
napisał/a: kiti80 2008-09-28 21:48
Witam wszystkich!!! Od jakiegoś czasu borykam się z nawracającą opryszczką na ustach, mimo częstych nawrotów dawałam sobie z nią radę stosując "babcine metody". Niestety ostatnio opryszczka zaatakowała nie tylko usta, ale i twarz. Wyglądam tak strasznie, że boję się spojrzeć na siebie w lustro. Przy takim wysypie "babcine metody" nie skutkują, proszę polećcie mi jakiś lek, który pomoże rozprawić mi się z tymi pęcherzami.
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-09-29 07:02
Masz podane leki: Heviran, Herpex, z homeopatii możesz dołączyć Engystol, w maści tormentiol.
napisał/a: estoy 2008-09-29 14:01
Najlepiej skontaktuj się z lekarzem, i to jak najszybciej, można leczyć się po domowemu jak mamy co jakiś czas pęcherzyk, ale zaatakowanej całej twarzy nie mozna bagatelizować!
napisał/a: kiti80 2008-09-29 23:33
Djfafa, który z podanych przez Ciebie leków jest najskuteczniejszy?. Jutro chce się wybrać do apteki po coś na to paskudztwo i fajnie by było, żeby ten lek był polecony. Wiadomo, że jak coś przez kogoś jest sprawdzone to i jest skuteczne.

Kalimba czemu z opryszczką każesz mi iść od razu do lekarza? Przecież jej nie da się wyleczyć, więc po co mi lekarz???
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-09-30 07:34
Niestety lek skuteczny za jaki uważam heviran jest wyłącznie na receptę, więc wizytya u lekarza konieczna. Leków bez recepty na opryszczekę jest bardzo wiele jednak ja nie mam doświadczenia w ich stosowaniu, poza maścią Tormentiol.
napisał/a: estoy 2008-09-30 12:01
kruszynkaa, tak jak w odpowiedzi djfafa, najskuteczniejsze w takich przypadkach są tabletki, a receptę może wystawić tylko lekarz, i to on ma dobrać odpowiednie dawkowanie. Wirusa rzeczywiście nie można się pozbyć, ale można zapobiec wystepowaniu objawów.
napisał/a: kiti80 2008-09-30 19:33
Wybrałam się dziś do apteki, jak Pani magister mnie zobaczyła to "złapała się za głowę". Powiedziała, że już dawno nie widziała tak dużego wysiewu pęcherzy. Poleciła maść i kazała mi szybko pójść z tym do lekarza. Więc wizyta w gabinecie jest nieunikniona, od razu zapytam się o ten Heviran.