"opryszczka" na wargach sromowych?

napisał/a: NoName1 2007-02-03 19:29
Od jakiegoś czasu rosną mi (rzadko, bo rzadko, ale jednak)
Krostki na wargach sromowych.
Zawsze pojawia się jedna, duza, w środku wypełniona jakimś zółtym płynem. (wygląda jak trądzik na twarzy)
Bardzo boli przy dotyku.

Czym to może być spowodowane?
napisał/a: Peter 2007-02-03 20:16
Może to być zapalenie gruczołu Bartholina. Dobrze by było wycisnąć taką zawartość i dać na posiew bakteriologiczny.
napisał/a: NoName1 2007-02-03 20:51
ale to strasznie boli
napisał/a: Kasienka84 2007-02-03 21:04
Powinnaś sie udać do lekarza ginekologa i sprawdzić to, jeśli boli to tym bardziej zeby sie nie powiekszał ten stan jaki masz, Gruczol Bartholina mialam kiedys i byl to fioletowy pryszcz któryz czasem urósł to wielkosci sliwki i nie mialam sily chodzic i skonczylam w szpitalu wiec jesli Ty masz zolte to moze to zwykle pryszcze i jakas wlasnie opryszczka ale sadze ze Tylko lekarz widzac to i robiac badanie moze ocenic i wtedy podejmiesz leczenie ktore to zlikwiduje, nie czekaj bo to delikatne miejsca śa i po co potem zalowac ze sie nie poszlo do lekarza, ja nie strasze Cie tym co ja mialam, nie odbierz tak tego tylko chce ustrzec przed niepotrzebnym stresem i bolem i zebys zdecydowala sie isc do lekarza, watpliwosci sie wyjasnia i odpowiednie leczenie zlikwiduje to pewnie, pozdrawiam
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 16:25
NoName napisal(a):Od jakiegoś czasu rosną mi (rzadko, bo rzadko, ale jednak)
Krostki na wargach sromowych.
Zawsze pojawia się jedna, duza, w środku wypełniona jakimś zółtym płynem. (wygląda jak trądzik na twarzy)
Bardzo boli przy dotyku.

Czym to może być spowodowane?

mysle ze powinnas pojsc z tym do lekarza to moze byc kilka rzeczy
napisał/a: NoName1 2007-03-08 19:47
Byłam, i to faktycznie była opryszczka.
Dostalam antybiotyk i przeszło