opóźniony rozwój

napisał/a: szefu1 2007-10-09 10:07
mam problem. mam 19 lat. w wieku 16 lat poszedłem do lekarza, który nakazał badania lewego nadgarstka ktore wykryły 2,5 lub 3 lata opóźnionego wieku kostnego. dostałem biogonadyl 2500. brałem dwa cykle. dzięki temu przez dwa lata urosłem prawie 20 cm. Mam teraz 178. Przytyłem, mam 60 kg ale przez 1,5 roku waga ( 55 kg)mi się nie zmieniała nawet podczas diety i chodzenia regularnego na siłownie. teraz keidy mam juz te 19 lat niby wszystko jest ok.no cóz poza tym że wygladam przy moich rówieśnikach nie jak dziecko, tylko jak NIEMOWLAK! Mam owłosienie łonowe,pod pachami jednak wogóle nie mam zarostu. Byłem miesiąc temu u lekarza znowu ( ale nie tego co mnie prowadził wcześniej, bo nie mogę go nigdzie znależć) i nakazał badania. powiedział że wyszły dobre wyniki. jednak najpierw miałm wynik teścia w dolnej granicy a za dwa tygodnie w górnej. spowiedział że nie wie dlaczego tak jest i żebym poczekał trochę czasu i się zmienie i będe wyglądał " normalnie". Ale ja mam tego dosyć kiedy na każdym kroku słyszę "młody to młody tamto" (nawet mówią na mnie o rok młodsi ode mnie). nawet w tym roku nie chciałem isć na studia, ale wolałem iść sie uczyc niż do wojska.wszyscy mówią mi że młody wygląd jest dobry,że każdy dąży do młodego wygladu. zgodzę się z tym ale nie jak któś jest młody! za 10 lat mogę chcieć tak wygladac ale bez przesady.
co mam zrobić?
napisał/a: studentkapsycho 2016-06-29 21:14
Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. TYLKO chory zrozumie chorego. Ze mną faceci na dyskotece nie garnęli się do tańczenia.
Wiele razy próbowałam nawiązać kontakt z chłopakami w moim wieku, ale szybko się to kończyło. Czemu? Bo mam lat 24, a wyglądam na 17. I najgorsze jest to, że każdy Ci się każe cieszyć albo z pełnym politowaniem mówi ,, Nie zazdrość". Mam wtedy ochotę odpowiedzieć ,,spie*dalaj" ,,, c*uja o mnie wiesz"
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-06-29 21:27
Odgrzebany temat po 9 latach, nowy rekord forum.