opóźniona miesiączka a ciąża

napisał/a: TRA 2009-01-27 12:25
Witam, mam problem otóż spóźnie mi ise miesiączka 3 dzień. Od prawie dwóch tygodni zażywam antybiotyki na trądzik ( 2 tabletki dziennie) i przez 3 dni zażywałąm antybiotyki na grypę. Poza tym panikuję, gdyż prawie 3 tygodnie temu byłąm z chłopakiem i do ządnego współżycie nie doszło ale on włozył mi palec do pochwy. Jestem pewne ze on nie dotykał swojego członka i nie miał wytrysku podczas pieszczot. Jestem bardzo zdenerwowana od kilku dni, boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres, ale nic nie ma. Poza tym nie mam żądnych objawów ciąży. I mam pytanie czy moze leki które zażywam spowodowały opóźnienie miesiączki, bo naprawdę bardzo mało prawdopodobne wydaje mi się zebym byłą w ciąży, nigdy też nie uprawiałąm seksu, jestem dziewicą. Poza tym zaczęła się sesja i jestem bardzo zdenerwowana. Proszę o odpowiedź, bo bardzo się martwię.Pozdrawiam.
napisał/a: suzan7 2009-01-27 12:30
Byc moze jest to wynikiem twojego stresy nadmiar stresu nerwy moga opoznic miesiaczke ,z tego co czytam w ciazy nie jestes ,napewno miesiaczka niedlugo sie pojawi pozdrawiam
napisał/a: asialenka 2009-01-27 14:02
Moze bede chamska, ale czasami rece odpadaja jak sie czyta niektore posty...
NA PEWNO W CIĄŻY NIE JESTEŚ, NIE MASZ CO SIĘ MARTWIC!!!
napisał/a: suzan7 2009-01-27 15:12
dziewczyna nie wspolzyla jest pewna jak pisze ze nie bylo wytrysku itd wlozyl jej palec i co twoim zdaniem jest w ciazy jak jest pewna ze nie bylo wytrysku i nie wspolzyla???? Co twoim zdaniem zachodzi sie w ciaze z palcem tu dziewczyna dosc jasno napisala .
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-01-27 15:47
suzan7 napisal(a):dziewczyna nie wspolzyla jest pewna jak pisze ze nie bylo wytrysku itd wlozyl jej palec i co twoim zdaniem jest w ciazy jak jest pewna ze nie bylo wytrysku i nie wspolzyla???? Co twoim zdaniem zachodzi sie w ciaze z palcem tu dziewczyna dosc jasno napisala .


Czy Ty naprawdę nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?? Gdzie contentissima napisała, że autorka postu zaszła w ciąże?!
napisał/a: suzan7 2009-01-27 16:00
W TYM PRZYPADKU ZLE ODCZYTALAM ZWRACAM CHONOR
napisał/a: suzan7 2009-01-27 16:08
macie racje co do zmiany forum podraficie tak czlowieka zdenerwowac ze pozniej czytajac inne odpowiedzi nie wie co czlowiek przeczytal i napisal. mam rade jak macie forum to niech wypowiadaja sie tylko lekarze a nie osoby ktore nie maja zielonego pojecia pisza tylko to co oni uwazaja za sluszne a panu medoratowi zalecala bym poczytac wiecej ksiazek i nabyc wiedzy a nie pisac ze on ma tylko racje a inni pisza bzdury polecam encyklopedie medyczna i poczytac na temat przeziebien moze pan blokowac robic co chce przykro jest ze cos takiego ma miejsce wiem dlaczego tu pan pracuje .Zycze duzo zdrowka i zeby pan sie nie nabawil hemoroidow od tego siedzenia pozdrawiam suzan7
napisał/a: asialenka 2009-01-27 16:12
A ja Ci radze patrzec dokladniej co ktos pisze, bo ja chyba jasno napisalam tlustym drukiem.
Poza tym jesli juz jestes taka uszczypliwa i tyle rad tu dajesz, to chcialam Ci tylko powiedziec ze pisze sie HONOR a nie CHONOR
napisał/a: suzan7 2009-01-27 16:26
Nastepna poczytala posty co pisalismy i juz zaczyna po co wy tu w ogole piszecie co forum medyczne a nie ortografia ci sie nie zdazylo nigdy pomylic co??
napisał/a: asialenka 2009-01-27 16:47
Po prostu taki post jaki zamiescilas wczesniej jest nie do pomyslenia, jak masz rady dla moderatora to moze uzyj PW, a nie chamsko piszesz na łamach forum... A co do tego czy nie zdazylo mi sie pomylic, to owszem, ale jak zamieszczam posty na forach staram sie unikac bledow ort.
napisał/a: suzan7 2009-01-27 16:53
temat zakonczony zdrowka zycze pozdrawiam