Opoznienie miesiaczki co moze byc powodem

napisał/a: Ewa-juleczka 2015-05-31 12:48
Witam. Pisze do Pani bo mam pewien problem , a mianowicie od 6 dni spoznia mi sie okres( moje cykle trwaja 28 dni i bardzo rzadko zdazaja mi sie opoznienia, a nawet jak sie zdazaja to ok 2 dni. Ostatnia miesiaczke mialam 27 .04, w tym miesiacu mialam dostac 25.05 i nadal nic.ciaza raczej odpada, razem z mezem zabezpieczamy sie prezerwatywa, do ostatniego zblizenia i jedynego w tym miesiacu doszlo 16.05 gdy maz byl na weekend w Polsce. Mialam wowczas dni nieplodne, jak zwykle zabezpieczylismy sie prezerwatywa ktora ani nie pekla, ani sie nie usunęła. Dla pewnosci wykonalam jeszcze dwa testy ciazowe, jeden dwa dni po terminie spodziewanej miesiaczki rano, a drugi 4 dni po terminie miesiaczki po poludniu. Oba wyszly negatywnie.( Gdy 5 lat temu bylam w ciazy z corcia, test ciazowy wyszedl pozytywnie juz w dniu w ktorym powinnam byla dostac okres, teraz wyszedl negatywnie)z tad wlasnie moje pytanie. Czy takie opoznienie jest normalne? Co moglo je spowodowac, oraz czy mimo 2 negatywnych testow moge byc jakims cudem w ciazy? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam - Ewa.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2015-05-31 22:43
Witam
Czy stosujesz Leki, suplementy, zioła?
W ostatnim czasie byłaś przeziębiona, miałaś dużo stresu, były problemy z układem moczowym, zakażeniem pochwy?
Przed okresem odczuwasz stan napięcia? Jeśli tak to czy był on teraz?

Pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2015-06-01 14:00
Pamiętaj tylko, że przesunięcie miesiączki = przesunięcie dni płodnych ;)
Powtórz test za 3 dni i to rozwieje wątpliwości.