Opiszę swój problem (śmierdzący oddech)

napisał/a: Turu 2010-01-10 22:55
Witam opiszę swój problem od dłuższego czasu mam problem ze śmierdzącym oddchem
gdy wstaję rano muszę wypluwać po kilka razy "flegme" fuj :P co parę dni jak chrząknę to wylatuja takie białe kulki z migdała (ten migdał jest wyraźnie większy od drugiego dodam jeszcze że kiedyś miałem usuwanego trzeciego migdała) o higienę jamy ustnej dam myję zęby oraz płucze płynem do płukania listerine ale po pół godzinach czuję że lekko mi śmierdzi z buzi czuję taka jakby ropę mam dziwny posmak w buzi ostatnimi czasy zauważyłem że nawet ślina mi śmierdzi może mam obsesję ale przez ten oddech już nie daję rady boję się mówić komuś prosto w twarz bo myślę że mi tak śmierdzi że zaraz umrze ;D byłem już u larygnologa i powiedziałem mu że podejrzewam że może być to z zatok on skierował mnie na inhalację z jakimś tam antybiotykiem ale odór z ust dalej był gdy mówiłęm mu o tych kulkach z migdałów powiedział że to normalne już nie wiem czy mu wierzyć czy nię
Proszę o rade do kogo się zgłosić jakie badania zrobić aby dojść do tego dlaczego tak śmierdzi mi z buzi
Dodam że mam 14 lat
Pozdrawiam. :>
napisał/a: dimedicus 2010-01-11 12:43
Do laryngologa,( badania:rtg zatok i wymaz)
napisał/a: Turu 2010-01-11 16:08
dimedicus napisal(a):Do laryngologa,( badania:rtg zatok i wymaz)

prześwietlenie zatok miałem i wyszło że prawą mam zawaloną ropą lekarz najpierw skierował mnie na naświetlanie taka lampą co grzeje potem na inhalacje i pomogło już mnie nie bolą ale oddech dalej jest.
A ten Wymaz to ma być czego ? bo słyszałem że jest tego pare
napisał/a: dimedicus 2010-01-11 16:56
Przecież w uchu ci nie czuć tylko w gardle.
napisał/a: Turu 2010-01-11 17:03
Czyli mam poprosić o skierowanie na wymaz z gardła ?
napisał/a: Turu 2010-01-12 20:05
?