OPADNIĘTA POWIEKA

napisał/a: Justylka 2009-09-10 09:28
Mam pytanie. Mam opadnęta powieke na oku czy chirurg moze ja naprawić?Powieka niegdy nie była zdiagnozowana przez lekarza.Nigdy nikt nie kierował mnie nigdzie. Gdzie moge pójść z tym? Chodze do okulisty poniewaz mam zaćme ale on nie kieruje mnie nigdzie z ta powieka.Powieka jest ruchoma ale opada przy otwieraniou oka i zakrywa je do połowy.Gdzie sie z tym udac do jakiego lekarza? PoMÓŻcie
napisał/a: kamcia1 2009-09-18 19:09
Hej ja miałam tez trochę problemów z oczkami i opadniętą powiekę i nawet chciałam ją zrobić ale jednak boję sie takiego zabiegu i własciwie tak mocno mi nie przeszkadza mi podniesienie powieki proponowała moja okulistka ,która bardzo lubi robić powieczki
napisał/a: gwiezdna 2009-10-01 14:01
Nie ma czego się bać, moja znajoma usuwała worki pod oczami, teraz tak wygląda jakby miała z 10 lat mniej :) Jednak takie wory i opadnięte powieki bardzo postarzają.
napisał/a: celine10 2009-10-02 11:47
no tak....z pewnością lepszy wygląd i samopoczucie,, ale też decyzja powinna być podjęta rozważnie,, kiedy ewentualnie zdecydować się na zabieg,,, i gdzie .
napisał/a: gwiezdna 2009-10-06 10:05
No nie wiem gdzie, ale ja poszłabym tylko do kliniki dr Sankowskiego, tam pomogą podjąć rozsądną decyzje. Ale okulistce z przychodni to na pewno nie dałabym do zrobienia swojej powieki :)
napisał/a: celine10 2009-10-06 17:24
no tak na pewno warto popytać i sprawdzić kilka rzeczy , bo można sobie krzywdę zrobić,, czytałam trochę na stronce o nich,,,ale i tak konsultacja najważniejsza.
napisał/a: kamcia1 2009-11-12 16:17
Ja mogę polecić klinijkę k2000 w Katowicach ona też brała udział w programie ,,Chcę być piękna,,.A okulistka doktor.Jochan
napisał/a: margaretka30 2009-11-20 22:50
Witam

Polecam dr Brzuchańskiego w Tryńcu w Czechach.Miałam opadniętą powieke.Żaden okulista ani neurolog nie wiedzieli co jest.Doktor otworzył powieke zeby przesunąc mięsien podtrzymujacy w inne miejsce i okazało sie ze miałam mała torbiel i dlatego powieka do konca mi sie nie podnosiła.Polecam ten zabieg, to nic strasznego i nie boli
napisał/a: celine10 2009-11-23 19:17
ja sobie poczytałam, na stronce kliniki dr Sankowskiego, o której pisała Panda i ciekawie to wygląda, zastanawiam się nad umówieniem już na konsultację, także myślę będzie ok, mają doświadczenie, specjalistów i certyfikat,,,,
napisał/a: Justylka 2010-02-18 15:47
Bardzo Wam wszystkim dziekuje. Ja mam ta powieke opadnieta od urodzenia. Nikt nigdy nieproponował mi leczenia . Myslę ze nadszedł czas zeby to naprawic bo żle to wygląda i zawsze mnie krepowało. Niewiem czy klinika dr Sankowskiego bedzie dla mnie do ogiągnięcia w sensie finansowym ale zobacze i poszukam bliżej mojego miejsca zamieszkania (Pomorze). Nie wiem też czy tu wystarczy operacja plastyczna ponieważ oko jest z zaćmą więc potrzebna konsultacja okulisty.
napisał/a: celine10 2010-02-26 10:25
No to droga Justylko trzymam kciuki, pewnie że tylko chcieć to się uda, i właśnie jak już była mowa najważniejsza konsultacja, lekarz i okulista i chirurg plastyk doradzi, może najlepiej jakieś konsylium obu takich lekarzy)
napisał/a: gwiezdna 2010-03-01 10:28
U dr. Sankowskiego sporo specjalistów pracuje, może akurat Ci doradzą co z tą powieką zrobić, przecież tam są same sławy to dla nich nie będzie z tym problemu. Spróbuj tylko na sama konsultacje się dostać.