Opadający wzwód oraz rzadka sperma

napisał/a: nirre 2012-01-02 23:53
Tragicznie irytuje mnie problem związany z moim "przyjacielem". Od około miesiąca nie odczuwam pragnienia do współżycia z kobietami. Przedtem, często bywały chwile gdy na widok samego dekoltu itp automatycznie miałem twardy wzwód. Teraz tak nie jest. Co więcej nie mogę współżyć ze swoją partnerką. Staram zmuszać się do masturbacji aby nie trzymać nasienia przez dłuższy czas. Niestety wygląda to dziwnie i niepokojąco. Jest mi bardzo ciężko osiągnąć wzwód. Początkowo jest on niewystarczająco twardy. Z wielkim trudem gdy uda mi się osiągnąć większe podniecenie to penis twardnieje i zaczyna wydobywać się z niego rzadka, niemalże przezroczysta sperma. Przypomina ona cieknące mleko/wodę. W tym monecie gdy postaram się następuje prawdziwy wytrysk. Dodam, że w trakcie całej masturbacji bardzo szybko mi opada.... Czy spotkaliście się z takim przypadkiem? Jaki jest powód a w szczególności w jaki sposób mogę przywrócić poprzedni stan?

Czy jest to poważnie i wymaga wizyty u urologa?

Dodam, że mam 18 lat i nie mam nałogów. 4 dni temu przestałem stosować tabletki visaxinum
napisał/a: joanna_z 2013-09-30 18:21
To, że nie możesz utrzymać wzwodu i, że nie masz ochoty na swoją kobietę - no cóż - to się zdarza. Niepokojąca może być sprawa ze spermą. Nie myślałeś, by odwiedzić lekarza? Jesteś jeszcze młody, ale może na Twoje "dolegliwości" pomógłby suplement np. Permen?
napisał/a: Kalinkaa0 2014-09-06 10:32
Mojemu mężowi pomógł permen king - co prawda jesteś młody, ale naturalna suplementacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)