Okropny oddech

napisał/a: DuzyJonek 2015-07-11 19:58
Witam . Od jakiegos roku dzien w dzien mam szczegolnie rano bół gardła . Cały czas jest czerwony . Moim najgorszym problemem z ktorym chcialbym sie z wami podzielic jest nieswiezy oddech oraz dziwny smak w ustach ( trudno okreslic jaki ) . Umyje zeby i godzine pozniej smak powraca a wraz z nim nieswiezy oddech przy ktorym jak dmuchne prosto przed siebie i wciagne nosem to wszystko czuje . Tragedia . Mam 18 lat i wstydze sie rozmawiac z innymi ludzmi . Problem ustaje na chwile gdy cos zjem . Jesli chodzi o lekarzy to bylem u dentysty - zeby perfekcyjne , u laryngologa w szpitalu gdzie mialem robione rentgeny , rezonanse itp zatok , pluc itp itd - wszystko wporzadku , mialem gastroskopie - nie ma refluksu , wymaz gardla - nie ma zadnej bakterii . Mialem robione prawie wszystko , lekarz powiedział ze mam czerwone gardla ale nic innego nie widac . zadne leki nie pomagaja . Jedyne co to mam alergie ale to cale zycie i nigdy nie mialem takich objawow jak teraz . Tylko prosze nie piszcie mi nic o migdalach itd bo naprawde bylem u 3 laryngologów oraz w szpitalu i nic nie stwierdzili . Prosze o jakies porady a przysiegam ze mocno sie odwdzecze . Moze plukac gardlo albo cos ?? Moze tylko mi sie wydaje ze mi smierdzi , tez macie dziwny smak w ustach jak dlugo nie zjecie , albo rano ??? Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-07-14 20:24
Kup sobie preparat Denoxinal firmy Walmark i łykaj 2 tabletki dziennie.

Wielu osobom to pomogło, gdzie również przegląd laryngologiczno-gastryczny nic nie wykazał.

A mimo wykluczenia refluksu próbowałeś jakieś IPP?
napisał/a: DuzyJonek 2015-07-14 20:50
CO OZNACZA IPP ?
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-07-14 20:53
Inhibitory Pompy Protonowej.
napisał/a: DuzyJonek 2015-07-14 20:57
Nie mialem ale oprocz tego to mialem wykonane praktycznie wszystko . Od glowy do klatki piersiowej , gastroskopie , przeswietlenia ,wymazy . Nie wiem gdzie szukac problemu . Staram sie teraz zwiekszyc ilosc owocow i warzyw bo malo jadlem moze to od tego .
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-07-14 21:01
Spróbuj brać przez 2 tygodnie na czczo Polprazol albo inny IPP dostępny bez recepty i zobaczysz czy nie minie. Jak nie pomoże odstawisz i tyle. I kup ten Denoxinal.
napisał/a: ~Anonymous 2015-07-15 14:50
odstaw fajki alkohol narkotyki kawe ostre przyprawy. jesli pracujesz w zapylonym powietrzu(pyly.chemia) zmien prace na neutralna . suplementy(poswiecisz troche kasy) jedz centrum. 2x1000 omega 3. wit a+e. gardwit a+e(chlap gardlo te 4 razy dziennie). nos mozesz plukac wodo morska 3-4 razy dziennie. na przelyk i zoladek pij wywar z siemia lnianego.jedz zelazo jesli masz niskie(tab.ascofer bez recepty) kup urzadzenie do inhalacji(sauna do twarzy) i inhaluj sie 3 razy dziennie woda przygotowana plus 2-3 krople olejku sosnowego.tab do ssania isla classic tez pomoga.jedz chela min sport od olimpa1x1. jesli niemasz bakteri w rzaladku a endoskopia i zatoki i pluca sa ok. to znaczy ze musisz przestawic sie bo jesli to sluzowka to regeneracja trwa do 2 lat jesli scisle przestrzegasz rygorow(ale jak tu 2 lata niechlac(to swiry sa)) a teraz wyglosz ci moje cherezje. umnie w duzym miescie wszyscy lekarze wyczerpali pomysly namnie . jezdzilem do kliniki lar w wawie i do paznania. leczylem sie u prawdopodobnie najlepszego larynga w polsce i po 3 latach brania codziennie czegos nowego nic mi niepomoglo. mamy 21 wiek a zaden(prawie zaden) lekarz niewiedzial co mi jest i jak mii pomuc. (dlaczego przeciez jestem hory) . i to wlasnie to zniszczylo mi psychike po 8 latach jestem innym czlowiekiem(adhd. ajchajmer) i caly czas jestem w pozycji wejsciowej .dlaczego? bo swiat jest poj3b4.. . a teraz odetchnij . moze poprostu masz zaburzenie rownowagi mineralnej w mikro makro elementy(tabsy witaminowe i helaty pomoga bedziesz zdrow) i to minie. jesli nieminie bierz wszystkie wit i rob oczyszczanie organizmu(paraprotex. vision detox. ac zymes. pro balanse) i przestrzegasz diety i pijesz wode! potem moze oczyszczanie z metali cierzkich. zapisz sie na silke aby zlecialo z ciebie szybko. a teraz powiem ci rezultaty mojego sledztwa. jesli nic ci niepomoze jestes poprostu skrzywiony genetycznie a twoja sluzowka stracila swoje wlasciwosci tak o poprostu(mnie sie wydaje ze to cos zwiazane/podobne z niealefgicznym niezytem nosa (poczytsj sobie) ludzie tak o poprostu dostaja to po 18-20 roku zycia a jesli jestes wybrany to bucha ci z koparu i inni beda patrzec na ciebie jak na brudasa. jedz te witaminy nawilzaj sluzowke odstaw
!wszystko szkodliwe i jesli uda ci sie polecies 2 lata to napisz mi jakie rezurtaty
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-07-15 14:56
komandos dzięki za wpis, ale na przyszłość ogarnij słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny, bo tego co napisałeś na trzeźwo raczej czytać się nie da.
napisał/a: ~Anonymous 2015-07-22 16:18
mam pytanie. zamierzam plukac zatoki . kupilem zestaw do plukania zatok(buteleczka i sol), czy moge jeszcze cos dorzucic do roztworu aby byl lepszy skutek . aby niesplywalo mi nic do gardla . dodam ze nigdy nieplukalem zatok .

pytanie 2 . do lewej przynosowej zatoki nic mi niewplywa jakby byla zatkana . mam krzywa przegrode . sa nato jakies rady aby wyplukac ta zatoke bez zabiegu prostowania przegrody