Okropny ból w pachwinie i jądrze

napisał/a: daro8824 2013-07-30 20:53
Witam wszystkich chciałbym usłyszeć poradę od forumowiczów, mianowicie odczuwam kujący jak i zarazem rwący ból w prawym jądrze oraz pachwinie( ból sprecyzuje w dalszej wypowiedzi). Zaczęło się 3 lata temu kiedy to podnosiłem w pracy skrzynkę o wadze około 25 kg poczułem rwący ból w okolicy brzucha 5 cm nad prawym jądrem i dochodzący do jądra. Ból był dosyć mocny wiec zgłosiłem się do lekarza rodzinnego on skierował mnie do specjalisty chirurga z podejrzeniem przepukliny pachwinowej lecz chirurg nic nie wykrył i powiedział ze to naderwanie mięśnia lub ścięgna. Przepisał mi leki przeciwzapalne- w trakcie brania tych środków ból ustąpywał ale nie zawsze, ból wracał wiec zgłosiłem się prywatnie do urologa który badał mi przepuklinę robił usg i nic nie wykrył. Ten również przypisał mi leki przeciwzapalne. Leki nie pomagały wiec poszedłem do kolejnego urologa również prywatnie ten wykonał ta samo czynność co poprzednicy i przepisał mi antybiotyk xyvelam na 4 tygodnie który nic nie pomógł.
Ból który odczuwam to klujący ból rozpoczynający się 5 cm nad prawym jądrem promieniujący do jądra i pachwiny. Ostatnio ból jest nieznośny schodzący aż do kolana a nawet i stopy. Ból również pojawia się w biodrze w tylnej części. teraz chce to wyleczyć całkowicie z racji tego ze przez 2 lata pracowałem jako pracownik biurowy i nie odczuwałem tak tego lecz teraz pracuje fizycznie gdzie dużo się schylam. Stwierdziłem ze ból występuje tylko i wyłącznie po wysiłku fizycznym kiedy nie pracowałem przez 2 miesiące nie odczuwałem nic. Środki takie jak paracetamol, ibuprofen, naproxen nie działają wiec zażywam tramal od 3 tygodni żebym mógł pracować. Proszę o pomoc jeżeli ktoś miał podobny przypadek lub słyszał o kimś to proszę o poradę co to możne być i jak to leczyć