Okropne swędzenie genitaliów!

napisał/a: damian8063 2013-12-07 09:58
Witam! Od wczoraj zaczęły mnie swędzić genitalia. Na początku dało się jeszcze z tym wytrzymać, ponieważ swędzenie nie było aż tak silne. Zauważyłem, że na żołędziu mam jakby takie malutkie czerwone krostki a na napletku dopatrzyłem się dwóch podobnych. Wieczorem było dużo gorzej. Swędzenie było okropne(głównie genitaliów bo penis praktycznie mnie nie swędział). Przykładałem sobie lód i to mi rzeczywiście pomagało ale tylko na chwile. W nocy budziłem się co chwila. Ratowałem się znowu tym lodem i próbowałem zasnąć. Teraz mam cale czerwone genitalia i cały czas okropnie swędzą. Dodam, że na rękach też pojawiły mi się takie małe krostki. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale na stopie mam kurzajkę. Byłem z nią u dermatologa i teraz stosuje na nią taki płyn Verrumal. Dlaczego o tym mówię? Otóż w okolicach tej kurzajki też czuję swędzenie. Nie wiem czy jedno z drugim ma jakieś znaczenie ale wolałem napisać. Dodam, że mam 16 lat. Proszę o jakąś poradę bo to jest naprawdę okropnie uciążliwe. Z góry dziękuję!
napisał/a: teardrop 2013-12-07 17:24
Powinieneś iść jak najszybciej do urologa, bo to może być jakaś bakteria.