okropne gardlo

napisał/a: wojtas182 2011-05-19 06:27
Witam serdecznie wszystkich czytelnikow.
Mam problem z gardlem, od roku moze 2 lat zaobserwowalem zaczerwienione gardlo nawet jak bylem zdrowy co oznaczylem na zdjeciu strzalka. 3-4 dni temu zarazilem sie chyba od dzieci, bedac w pracy w poniedzialek bylem bardzo slaby i sie zwolnilem (chyba dostalem goraczki - mialem bole miesni). we wtorek ruszylem do lekarza rodzinnego, spogladajac do gardla powiedziala ze chyba to zapalenie bakteryjne. dostalem recepte na antybiotyk 3 tabletki ma dzialac 7 dni NOBAXIN; do tego plukanie gardla gargarinem - to sam polecilem, i do nosa krople. spogladajac w domu w gardlo bardzo sie przerazilem, wczoraj bylem jeszcze w aptece i kupilem OROFAR i pani farmaceutka polecila mi OREKSYD rowniez do plukania.
dzieci z zona najprawdopodobniej dzisiaj pojada do babci z dziadkiem zeby sie odizolowac bo sa praktycznie juz zdrowe a nie chce zeby cala moja rodzina tak wygladala.
jestem zrozpaczony stanem zdrowia i samopoczucia
bardzo bylbym wdzieczny za porady odnosnie ewentualnych lekow - jaka to jest choroba bo wydaje mi sie ze badanie u mojej lekarki nie jest wystarczajace, mogla sie pomylic - ludzka rzecz.
pomocy prosze !
napisał/a: wojtas182 2011-05-19 10:05
jestem w desperacji takiej ze sklonny jestem czystym spirytusem plukac gardlo. tylko ze do antybiotyku nie jest wskazane najmniejsza ilosc alkoholu :(
bardzo prosze o jakies odpowiedzi widze ze ktos ogladal juz moje gardlo
napisał/a: wojtas182 2011-05-19 20:07
widze ze nikt nie wie nawet co to jest...
bylem u laryngologa dostalem nowy antybiotyk ZINNAT
do tego tamtum verde i plukanie woda utleniana rozcienczona z woda.