Okres w czasie ciąży?

napisał/a: dziobakk 2012-12-18 15:37
Ponawiam.

Dodam że teraz ma śluz taki galaretowaty, wczoraj ciemniejszy a dziś już jaśniejszy, bladoróżowy jakby, tak jakby resztki okresu. Tylko że nigdy tak nie miała, a teraz bardzo często ma zabarwiony śluz itp. Boję się że jakaś choroba ją łapie, a do lekarza pójdzie najszybciej po nowym roku ..
napisał/a: wikam2 2012-12-19 08:56
A testu nie robicie bo...? :)
B. wątpię w ciążę - pms by się nie pojawił, a przynajmniej nie ustąpił.
Jeśli się podejrzewa ciążę idzie się do lekarza w czasie krwawienia albo robi test!
Zresztą teraz przytrafiło się kilka nieregularnych krwawień, więc to mogą być problemy hormonalne. Tak czy owak do lekarza ;)
napisał/a: dziobakk 2012-12-19 15:02
Testu nie robimy bo woli poczekać, ja jej zmuszać nie będę :) Poza tym, jeśli miała poronienie, to jeśli dobrze kojarzę test może wyjść pozytywny, a po co sobie nerwy robić dodatkowe.

No właśnie PMS miała taki jak zawsze, ustąpił tak jak zawsze, teraz niby mówi że ją piersi pobolewają ale na pewno sobie wmawia .. A jak nawet ją bolą (choć nie bolą :D) to na owulację, bo drugi tydzień się zaczyna. Poza tym dziś się nią zaopiekowałem i nic dziwnego nie zauważyłem w jej ciele.

Do lekarza na pewno pójdzie, albo dobrowolnie albo sam ją zaprowadzę :) Bo tak nie może być. Na szczęście te krwawienia i plamienia dziś ustąpiły ..
napisał/a: wikam2 2012-12-23 19:08
Przepraszam, że z takim opóźnieniem...
Co u Was?
Ja się ustosunkuję do poniższych :


dziobakk napisal(a):Testu nie robimy bo woli poczekać, ja jej zmuszać nie będę :) Poza tym, jeśli miała poronienie, to jeśli dobrze kojarzę test może wyjść pozytywny, a po co sobie nerwy robić dodatkowe.


Trzeba było zrobić i byłby luz ;)
Takie wczesne poronienie to ciąża biochemiczna która rzadko kiedy wyjdzie na teście.

dziobakk napisal(a):No właśnie PMS miała taki jak zawsze, ustąpił tak jak zawsze, teraz niby mówi że ją piersi pobolewają ale na pewno sobie wmawia


Brawo za logiczne myślenie!!! ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

dziobakk napisal(a):.. A jak nawet ją bolą (choć nie bolą :D) to na owulację, bo drugi tydzień się zaczyna. Poza tym dziś się nią zaopiekowałem i nic dziwnego nie zauważyłem w jej ciele.


Piersi bolą PO owulacji. Ale jak sam zauwazyłes, mogą boleć choć...nie bolec. Poważnie!!!
W czasie ew. paniki dot. ciązy nieboląca pierś.............normalnie BOLI. A przynajmniej tak czuje to spanikowana kobieeta.

dziobakk napisal(a):Do lekarza na pewno pójdzie, albo dobrowolnie albo sam ją zaprowadzę :) Bo tak nie może być. Na szczęście te krwawienia i plamienia dziś ustąpiły ..


;))))))))))))))))

Wesołych świąt!!!

ps. Mega pozytyw dla Ciebie za taką znajomośc kobiecego cyklu + pokłady troski ;)
napisał/a: dziobakk 2012-12-23 19:38
Wesołych : ) !

Dzięki za odpowiedź :) Wszystko byłoby okey, tylko ten śluz dziwny .. Często teraz ma takiego koloru toffi, nieraz z domieszką krwi, nieraz normalny .. Teraz niby ją piersi pobolewają, ale to chyba już od owulacji bo drugi albo trzeci tydzień już. I mówi że jej się brzuch zaokrąglił, ale on nie rośnie tak szybko, ale weź wytłumacz :)

I nie wiem czemu, ale jak się z nią widzę to dla mnie wszystko jest w porządku i w normie :D

A co do znajomości cyklu, zacząłem się interesować jak pierwszy raz był niezabezpieczony, wszystkiego się naczytałem i teraz mi zostało. Głównie chodziło o dni niepłodne żeby sie uspokoić i o stosunek przerywany :)
napisał/a: wikam2 2012-12-23 19:57
ooo...to o stosunku przerywanym masz tutaj :
http://commed.pl/post458822.html?hilit=preejakulat#p45882
Ogólnie - podziwiam wiedzę i rozsądek ;))))

Ja,....kobieta nie w ciązy....moderaotr powiem tak :
- nie będąć w ciązy a obawiając się jej miałam wszystkie jej objawy....i to mega silne!!!
napisał/a: dziobakk 2012-12-23 20:04
Czytałem ten temat i nadal nie mam pewności jak to jest.

Powiem tak, przez rok zdarzyło się sporo takich stosunków i ciąży nie ma .. Ale ostatni stres z tym związany dał mi do myślenia żeby już nie ryzykować :)
napisał/a: 1234444 2013-01-01 23:42
Witam Podczepię się do tematu.

Moja dziewczyna(18lat Rocznikowo) miała okres 2 razy w miesiącu (12Listopada poprzedni miesiąc okres był normalny) 13 grudnia i 22 grudnia tego miesiąca.
Okres z 13 grudnia był skąpy "plamienie" a ten z 22 obfity i tu moje zapytanie co jest nie tak ??
Ostatnio seks uprawialiśmy 10 Listopada z przerwą do 19 Grudnia
Z tego co wiem cykl ma nieregularny.

Dodam że dziewczyna wróciła niedawno z zagranicy miała sporo stresu związanego z powrotem do kraju.