Okres w czasie ciąży?

napisał/a: ivi.kiwi 2010-08-10 13:33
Dobre pytanie.. rozniesz czekam na odpowiedz.. :))
napisał/a: wikam2 2010-08-10 13:49
Ja nie pamiętam :)
Okres był regularny więc kidy nie przyszedł zrobiłam test. A kiedy już o ciąży wiedziałam to nic mnie nie bolało i nic nie czułam. Czas od zapłodnienia do miesiączki musiał wygladać nijak(?) skoro nie zwróciłam na niego w ogole uwagi.
Czy był pms? Totalnie nie pamiętam czy tyle lat temu go miewałam przed okresem czy nie....
Teraz bym to wiedziała :)
napisał/a: ~Anonymous 2010-08-12 11:41
no mamuśki może któraś pamięta jak to było? wikam to weteranka i już zapomniała :) więc może któraś kobietka w ciąży się wypowie? zaspokójcie naszą ciekawość starających się przyszłych mamusiek :))
napisał/a: wikam2 2010-08-12 13:27
Skoro nikt nic nie mówi to ja mogę powiedziec o koleżance. Bardzo bliskiej. Otóż:
Była pewna, że współżyła po owulacji i szans na ciąże nie ma. Jednak w ciągu dwóch tygodni, które pozostały jej do okresu wszyscy zauważyli (szczególnie mąż i córka), że piersi się powiekszyły. Napewno bardziej niż przy normalnym pms-ie. Wiem dziwne to wszystko i starsznie szybko się stało no ale tak to wyglądało. Kilka dni przed datą miesiączki nie wystepował zwykły pms tylko dało się odczuć lekkie pobolewania w dole brzucha. I tak kolezanka myśląca, ze tym razem się nie udało w dniu spodziewanej miesiączki bez robienie testu wiedziała już, że to jest TO :)
Miałam też kolezankę, która współżyła bez zabezpieczenia non stop ale któregoś miesiąca kiedy okres się spoźnił (a mógł bo miewała dłuższe cykle) już wiedziała, ze niestety jej się zaciążyło.

Z drugiej jednak strony były też koleżanki, pewne ciązy (niby to czuły) ale niestety rozczarowane kiedy pojawiała się miesiączka.
Kiedyś już poruszałysmy temat jak to jest z tymi objawami zaraz po stosunku wiec nie ma sensu tego rozstrzasać tak więc napisałam o sobie i o kolezance gdzie widziałam co się działo ;)
napisał/a: ivi.kiwi 2010-08-12 13:31
No racja, nie ma co patrzec na objawy, gdy do okresu jeszcze daleko.. ale np. fajnie potem wiedziec, jak juz sie wie, ze to co sie czulo to piersze dni malenstwa.. :)
napisał/a: hexe79 2010-09-07 17:24
Witam,
wspołzylam z chlopakiem w dni typowo plodne i to do samego konca. dzis dostalam okres albo raczej taki mniej intenyswny niz zwykle. a okres ten dostalam 8 dni wczesniej przed planowanym terminem. dodam, ze okres mam od wielu wielu lat bardzo regularny. czy moge byc w ciazy?
napisał/a: wikam2 2010-09-07 20:03
Skąd wiesz, ze to były dni płodne?
napisał/a: hexe79 2010-09-08 08:08
Byl to 13-14 dzien cyklu
napisał/a: wikam2 2010-09-08 08:11
A ile trwają przecietnie cykle?
napisał/a: hexe79 2010-09-08 08:20
27-28 dni
napisał/a: wikam2 2010-09-08 08:32
Skoro okres przyszedł o 8 dni za wcześnie to oznacza to, ze 13 i 14dc napewno płodnymi nie były.
Ile dni temu miał miejsce stosunek?
napisał/a: hexe79 2010-09-08 08:42
31 sierpnia i 1 wrzesnia. z tym, ze dodam, ze okres nie wyglada jak normalny moj okres. to jest lekkie plamienio-krwawienie.