Okres w czasie ciąży?

napisał/a: Daga 2006-08-17 12:45
Moja sytuacja wygląda mniej więcej tak...
Dwa i pół miesiąca temu (w dni płodne) mielismy ochotę z partnerem na pieszczoty. Mój partner chciał czegoś więcej, ale w porę (przynajmniej myślę, że w porę) zdążyłam zareagować. Doszło jednak do "dotknięcia" jego narządów intymnych z moimi. Penis nie został wprowadzony, tylko dotknął mojej pochwy. Okres dostałam normalnie, ale był bardzo bolesny, co mi się raczej wcześniej nie zdarzało. Były bóle, ale nie aż takie. Następny okres również pojawił się prawidłowo już z mniejszymi bólami, praktycznie takimi normalnymi jak dla mnie. Dzisiaj miesiączka spóżnia mi się 2 dzień i zastanawiam się, jakie jest prawdopodobieństwo bycia w ciąży po tamtym zdarzeniu. Nie było co prawda wytrysku, ale zawsze jest jeszcze ten płyn. Myślę nad tym, bo wiem, że okres może się pojawiać w pierwszych miesiącach ciąży. Ale żadne objawy ciąży u mnie nie wsytępują. Co o tym myślicie? I czy w czasie ciąży może wystąpić normalny okres, czy wtedy jest to tylko np. plamienie?
napisał/a: jakoo 2006-08-17 13:47
Szczerze wątpie aby przy zwykłym dotknięciu oraz dwóch miesiączkach byłabyś w ciąży.
napisał/a: Karilina 2006-08-20 09:50
wiesz co?myśle ze nie amsz powodow do zmartwień, naprawdę.Jak to sama nazwaląś "płyn byl" ale skoro stosunek sie nie odbył to myśle ze nie masz powodow do zmartwień.Poza tym plemniki musialy by byc naprawdę zywotne abys mogla zajsc w ciąze.Więc główka do gory:)
POZDRAWIAM!
napisał/a: ktoś... 2009-09-16 21:53
mam nadzieje ze mi pomozecie..
czytalam ze do 3 miesiaca mozna miec okres..
i ja wlasnie tak mialam.. tylko ze dosyc slaby i trwal gora 3 dni { zawsze trwa 7 wiec to dziwne }
i teraz okres mi sie spoznia juz 2 tyg..
i nie wiem czy moge byc w ciazy czy nie..
napisał/a: Madonna 2009-09-17 10:23
W ciąży nie ani jednego okresu. Krwawienia są nieprawidłowe w ciąży i wymagają wizyty u gina.
Może to krwawienie było okołowulacyjnym albo innym?
Gdy zrobisz test, to się dowiesz, czy jesteś w ciąży.
napisał/a: hanysia 2009-09-17 21:11
Witam mam problem i potrzebuje pomocy
napisał/a: hanysia 2009-09-17 21:27
przez 10 miesiecy z nikim nie wspolzylam.... ostatnio 13.07.2009kochalam sie pierwszy raz od tamtych 10 miesiecy. stosunek byl dla mnie bolesny... okres praktycznie mialam regularny co 29 dni. po stosunku mialam okres 18.07.2009 i byl calkiem normalny...(wynika na to ze kochalam sie 5 dni przed okresem-czyli w dniach nieplodnych)... ale miesiac pozniej dostalam okres 15 sierpnia i byl duzo mniej obfity niz zwykle i trwal tylko 4 dni(a zwykle trwal5-6)... teraz dostalam okres 13wrzesnia i mialam w pierwszy dzien okropne bule brzucha ale okres jest dalej malo obfity-trwa 2 dni a pozniej 2 dni plamienia....wsumie juz minelo ponad 2 miesiace od mojego wspolzycia.... Czy mozecie mi pomoc ... Co jest przyczyna tych okresow??? Czy ja moge byc wciazy - chociaz ze nie mniewam ani mldlosci , ani apetytu- wrecz przeciwnie nie chce mi sie jesc... poprzez moje myslenie w psychice wydaje mnie sie ze mam wiekszy brzuch ale to moze jakies mije urojenia,nie bola mnie piersi ani nic takiego... normalnie chodze na imprezy-sporzywam alkohol,tancze ale czuje sie jak zawsze....pracuje codziennie i nawet podczas nocek nic nie odczuwam... wiec co mi moze byc??? czy to moze byc ciaza??
napisał/a: izabelka-84 2009-09-18 14:43
Według mnie nie ma nic niepokojącego. Czasami występują wahania w długości poszczególnych cykli miesiączkowych (wywołane np. stresem, podróżą itp.). A jak chcesz mieć 100% pewności, że nie jesteś w ciąży to zrób test.
napisał/a: hanysia 2009-09-19 12:08
zrobilam wczoraj test i wyszedl ujemny-brak ciazy...wiec chyba jest ok... ale czemi nagle zmienila mi sie miesiaczka-nie mam zielonego pojecia.... a czy test mogl sie mylic w tym przypadku gdy podejrzewalam 9 tygodniowa ciaze-ponad 2 miesieczna???
napisał/a: myszka203 2010-01-08 15:25
Ja jestem w podobnej sytuacji, tylko, że kochałam się z chłopakiem w czasie dni płodnych i to dosyć często (wiem straszna głupota). Był to tzw. stosunek przerywany. Rzecz jasna "w środku" nie doszło do wytrysku, ale martwi mnie ten płyn zawierający plemniki. Ostatni raz kochaliśmy sie jakis tydzień temu i od tego czasu bolą mnie sutki jak je dotykam, czy ściskam. Słyszałam, że może to byc objaw ciązy. Do zapłodnienia mogło dojść jak nie tydzien temu to wcześniej i teraz nie wiem. Wg mamy zmieniłam sie po twarzy i podejrzewa u mnie ciążę. A dzisiaj właśnie dostałam okres, mniej więcej tak jak powinnam. Więc nie wiem czy robić test czy nie?
Z góry dziękuje za odpowiedź:)
napisał/a: muminka1 2010-01-09 16:22
Witam i ja mam podobny problem... Współżyje z chłopakiem często bez zabezpieczenia tzn stosunek przerywany. Chodzi o to że przed ostatni okres miałam około 19 listopada a ostatni 5 stycznia dlatego to trochę mnie zdziwiło. Oczywiście testy robiłam: pierwszy pare dni po spodziewanej miesiączce (23 grudnia) a drugi dokładnie 27 grudnia - wyszły negatywne także byłam zadowolona ALE wczoraj i dzisiaj zaraz po śniadaniu miałam wymioty i to mnie zmartwiło... Jest możliwa ciąża?
napisał/a: kopernik_elfka 2010-01-09 18:06
1) Okres w czasie ciąży nie jest normalny
2) Bóle i silne krwawienia mogą być wczesnym poronieniem (przecież ok 70% zarodków ginie podczas dnia spodziewanej miesiączki)
3) Testy zrobione powyżej 2 tygodni od stosunku są 95% wiarygodne (robimy je po krwawieniu albo przed:)
4) Zmiana wyglądu okresu może się wiązać z zaburzeniami hormonalnymi, a o nie nietrudno w dzisiejszych czasach, ale jak się powtarzają takie zaburzenia to warto pójść do ginekologa. Zaburzenia hormonalne mogą wpływać na:
nastroje
apetyt
tkliwość (bolesność) piersi
bolesność miesiączek
ich ogólny przebieg
"spóźnianie się" owulacji, a co za tym idzie i okresu
bóle jajników podczas owulacji.

Ot i tyle. Jeżeli się niepokoicie, zróbcie test, albo "bete" (może mi ktoś w końcu wytłumaczyć, co to jest?) Albo pójdźcie do ginekologa.