Okres spóźnia mi się 5 dni

napisał/a: tim 2010-03-10 17:31
Witam!
Nie dostałam dotąd okresu, który spóźnia się o 5 dni. Niepokoi mnie to, bo zawsze mam regularny z odchyleniem do 3 dni od roku. Ostatni miałam 5 lutego. Czuję się ostatnio ospała i zmęczona, ale nie robi mi się słabo i nie mdli mnie. Kochałam się z moim narzeczonym tydzień temu w środę bez zabezpieczenia. Był to okres niepłodny i nie skończył we mnie. Nie mam tez podwyższonej temperatury. Mam zamiar zrobić test ciążowy, ale wcześniej chciałam się upewnić co wy o tym myślicie. Czy możliwe jest, że jestem w ciąży? Czy to po prostu stres?
napisał/a: ognista4 2010-03-10 18:17
teścik;))
napisał/a: wikam2 2010-03-10 19:56
Skoro okres sie spoźnia to dni niepłodne mogły być płodnymi.
Niepłodna jesteś na około 12 dni przed okresem.

Mierzysz temperaturę regularnie?

Stosunek przerywany może prowadzić do ciązy. Zrób jak mówi Ognista :) Teścik :)
napisał/a: tim 2010-03-10 22:33
temperaturę mierzę regularnie i nie jest podwyższona.
napisał/a: wikam2 2010-03-11 07:53
No ale owulację już miałaś?
napisał/a: tim 2010-03-11 11:54
Zrobiłam pierwszy test i jest negatywny. powtórzę go jeszcze, bo minął dopiero tydzień od rzekomego zapłodnienia. Owulację miałam w drugiej połowie lutego. a okresu nadal nie dostałam.
napisał/a: wikam2 2010-03-11 21:01
Skoro jesteś pewna,że miałaś owulację w drugiej połowie lutego a współżyłaś 5 marca to jak chcesz z tego stosunku zajść w ciąże?
Nie ma ciąży bez stosunku w dni płodne.
napisał/a: Ciekawska01 2010-03-28 13:51
Co do tego że bez stosunku nie można być w ciąży, wiadomo że petting może być niebezpieczny, ale np czy gdy przebywa się w jacuzzi solankowym np w Parku Wodnym z koleżanką i kolegą, a wiadomo jak to z chłopcami jest że czasami może im się wypsnąc trochę preejakulatu albo kij by wiedział co jeszcze, to raczej nie ma takiej możliwości żeby to się poprzez bąbelki i inne przeszkody dostało do pochwy i była z tego ciąża nawet w ewentualne dni płodne. Oczywiście też bez żadnego pieszczenia, a w jacuzzi siedzi się na odległość?
napisał/a: wikam2 2010-03-28 14:14
No napewno z tego ciązy nie będzie....
napisał/a: ognista4 2010-03-28 18:59
o jesu.......znowu mi chodzi po głowie ten ręcznik kolegi;P;P;P;P;P


tim zrobiłaś już ten teścik?? pochwal się nam;)) czekamy na dobre wiadomości;)
napisał/a: Lalcia23 2010-03-28 21:06
Ciekawska01 napisal(a):Co do tego że bez stosunku nie można być w ciąży, wiadomo że petting może być niebezpieczny, ale np czy gdy przebywa się w jacuzzi solankowym np w Parku Wodnym z koleżanką i kolegą, a wiadomo jak to z chłopcami jest że czasami może im się wypsnąc trochę preejakulatu albo kij by wiedział co jeszcze, to raczej nie ma takiej możliwości żeby to się poprzez bąbelki i inne przeszkody dostało do pochwy i była z tego ciąża nawet w ewentualne dni płodne. Oczywiście też bez żadnego pieszczenia, a w jacuzzi siedzi się na odległość?


haha!! Wiesz...ludzie mają różne problemy i różne pomysły ;] hehe gdzieś w jakiejś gazecie wyczytałam że dziewczyna obawia się ciąży po tym jak siedziała koledze na kolanach ;D Przy czym on był ubrany i ona też...Z tego jacuzzi to w ciąże się nie zajdzie, chyba że te plemniki to jakieś giganty mega silne i wytrzymałe w co wątpię ;] hehe :)
napisał/a: ivi.kiwi 2010-03-28 21:07
:))))