Okres dwa razy w miesiącu

napisał/a: paagi 2014-07-29 18:32
Witam,
w tym miesiącu okres miałam dwa razy dostałam 2lipca trwał 4dni i nie był obfity i 22lipca dostałam i trwał do soboty i był taki jak normalnie, miesiączke dostaje co 30dni i z maja na czerwiec tak było a z czerwca na lipiec cykl skrócił się i trwał zamiast 30dni trwał 22dni czym może to być spowodowane czy to normalne? dodam że choruje na niedoczynnośc tarczycy i biore leki .
napisał/a: forgetmenot2 2014-07-29 22:44
Ile masz lat? W młodym wieku występowanie nieregularnie miesiączki jest normalne. Jeśli jednak miesiączkujesz już dłuższy czas, to myślę że jednorazowym przesunięciem się terminu miesiączki nie ma co się aż tak przejmować, bo wiele czynników ma na to wpływ. Stres, leki, wyjazdy, zmiana klimatu, dieta. Jeśli następny okres/okresy będą bardzo rozregulowane to będzie warto coś z tym zrobić. Ale moim zdaniem - na razie nie ma powodu do zmartwień.
napisał/a: paagi 2014-07-29 23:00
Mam 21 lat no tak ostatnio trochę się stresowałam zapominałam o lekach pewnie dlatego tak się podziało
napisał/a: wikam2 2014-07-30 16:03
Też choruję na niedoczynnośc i zdarzają się cykle krótsze odkąd w ogóle zaczęłam leczenie.
A, że tabletki zażywam nieregularnie to i pms bywa mega różny....