ogluchlam na lewe ucho

napisał/a: kamyk3 2007-08-21 21:12
mam problem z moim lewym uchem.przez trzy miesiace ogluchlam na lewe ucho z dnia na dzien to sie stalo. przy tym towarzysza straszne bole glowy,popsul mi sie tez wzrok dzis mam wizyte u okulisty. ponadto wlosy mocno mi wychodza. mialam robiony tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny glowy wyniki wyszly dobre. neurochirurg nic niewidzi, z kolei laryngolog twierdzi ze to jest przewlekle zapalenie ucha srodkowego a diagnozy jako takiej niepostawili ooboje a ja wciaz nieslysze. chcialam kupic aparat sluchowy na lewe ucho ale niemozna mi go zatykac ani moczyc przed operacja. a termin operacji mam na marca chcialbym szybciej poddac sie takiej operac jestem mloda dziewczyna ktorej te niesamowite bole glowy bardzo przeszkadzaja. w pracy czesto musze brac wolne bo niemozna wytrzymac. ponadto czeste mam wycieki ropy na poduszcze i sama czesto czuje ze ucho w srodku jest morkre. jezeli ktos mi moze podac jakis dobrych laryngologow lub neurochirurgow to bardzo prosze.boje sie ze jezeli bede tak dlugo zwlekac z tym to moge ogluchnac na prawe ucho a to poprostu bylaby dla mnie katastrofa moze ktos z was zna kogos kogo mozna polecic jeszcze raz bardzo prosze
kamyk