odżywka na słabe rzęsy

napisał/a: sucre 2012-08-23 19:54
witam, mam problem bo zaczęły mi wypadać i słabnąc rzęsy, chociaz zawsze były marne, słyszałam ze są preparaty które stosuja ludzie po hemioterapii i pomagają skutecznie odbudować i wzmocnic rzęsy. czy ktos z Was ma pojęcie jakie to preparaty? nazwe bym prosiła i z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam
napisał/a: Miss_Piggy 2012-08-23 20:19
Słyszałam, że olejek rycynowy jest dobry
napisał/a: sucre 2012-08-23 22:37
a dziekuję, skorzystam
napisał/a: Nowika90 2012-08-30 09:45
olejek rycynyowy, ciekawe, musze wyprobowac
napisał/a: sucre 2012-08-30 18:18
zakupiłam revitalash, spróbuję i opiszę efekty. narazie był zastosowany 2 razy
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2012-08-30 19:02
Ze swojej strony mogę jeszcze zaproponować :
1. Wyciąg ze skrzypu polnego oraz pokrzywy
2. Odżywka Keratynowa do pielęgnacji włosów i rzęs w kapsułkach żelatynowych

Pozdrawiam :)
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-04 19:38
trzeba uważać, żeby olejek rycynowy nie dostał się do oczu bo może być krucho
napisał/a: sucre 2012-10-04 21:00
witam ponownie, chcę sie wypowiedzieć na temat revitalash:
widoczne efekty potwierdzone, rzęsy zrobiły sie czarne, jest ich więcej i są dłuzsze. nie jest to efekt "sztucznych rzęs, natomiast lekka poprawa. i najlepiej te efekty widzę jak dobrze je wytuszuję. faktycznie są dłuższe stosuję dalej i opiszę potem kolejny etap, bo jeszcze nie minął miesiąc więc spokojnie powoli do przodu
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-04 21:07
Zrobiłaś sobie może zdjęcie przed?
napisał/a: ~Anonymous 2012-10-08 08:40
sucre napisal(a):witam ponownie, chcę sie wypowiedzieć na temat revitalash:
widoczne efekty potwierdzone, rzęsy zrobiły sie czarne, jest ich więcej i są dłuzsze. nie jest to efekt "sztucznych rzęs, natomiast lekka poprawa. i najlepiej te efekty widzę jak dobrze je wytuszuję. faktycznie są dłuższe stosuję dalej i opiszę potem kolejny etap, bo jeszcze nie minął miesiąc więc spokojnie powoli do przodu

sama odżywka jest rewelacyjna. Rzęsy są faktycznie długie- baaaa - bardzo długie, czarne... ale... jak zastosuje się nieodpowiedni tusz do rzęs to efekt jest taki, że rzęsy wyglądają sztucznie- jak doklejane.
Ważne jest żeby nie przesadzić, a efekty będą naprawdę super :) tylko cena ciut wysoka... :( i to jest duży minus ....
napisał/a: inverso1 2012-11-11 15:09
L'Biotica ma bardzo dobrą odżywkę do rzęs. Może przypomina konsystencją nieco wazelinę, ale wszystkim koleżankom którym polecam są zadowolone z efektów. Kosztuje mniej niż 15zł :)
napisał/a: Kasia2333 2013-10-18 13:51
Odżywka na porost rzęs Realash - http://goo.gl/RRQHMl
Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie