Odszkodowanie po dwukrotnym zerwaniu ACL

napisał/a: Hooper 2011-02-10 09:40
Witam, chciałbym się dowiedzieć co jest wymagane żeby dostać zasłużone, wysokie odszkodowanie za mój uraz . 5 lat temu zerwałem wiązadła krzyżowe przednie grając na boisku w piłkę . Dostałem śmieszną sumę 300 zł . Po dwoch latach miałem pierwszą operację . Po kilku miesiącach noga dalej była niesprawna . Po roku(czyli półtora roku temu ) miałem kolejną operację. Noga dalej jest niesprawna . w dodatku mam dwa wycięte mięśnie, szczep mięśnia dwugłowego (straszne skurcze z niczego ) i uszkodzona łąkotkę i więzadła rzepki ( źrodło pierwszego przeszczepu ) . Co jakiś czas mam bardzo bolesne "przeskoki". Byłem ubezpieczony w moim liceum . Wczoraj moj tata był u lekarza z papierami a jutro jadę do mojego lekarza prowadzącego - chirurga . Wydałem tysiące złotych na wizyty, dojazdy i pobyt w szpitalu . Zmarnowałem masę czasu w życiu na to różne ćwiczenia które były bezużyteczne. Chcialym otrzymac porządną rekompensatę za moją niesprawność ( nie mogę wykonywać żadnych prac fizycznych , uprawiać większości sportów ) . Mój kumpel za zwichniętego palca otrzymał 400 zł . Co mam zrobić by dostać sowitą , częściową chociaż rekompensatę za to ? Jutro mam wizytę u chirurga . Proszę serdecznie o pomoc