odstawienie tabletek a opóźnienie miesiączki

napisał/a: kserbin 2007-07-18 19:30
Orientujecie się może jak bardzo może się opóźniać pierwszy okres po 7-letni odstawieniu tabletek??? Mnie opóźnia się już ponad tydzień:(( Jakieś 5 dni przed planowanym terminem przez 3 dni bolał mnie brzuch, miałam bolesność piersi i myślałam, że to już ale nic z tego. Potem przeszło i nadal nic. O co może chodzić??

Robiłam badania przed zajściem w ciąże, wszystko jest ok, biorę tylko od miesiąca 50 letroxu na tarczycę, bo mam za małą i tyle. Nie jestem też w ciąży.
Macie jakieś pomysły? Mam się już martwić czy jeszcze nie??
napisał/a: agapok17 2007-07-25 09:27
Myślę, że nie masz sie co martwić. Ja odstawiałam tabletki już 3 krotnie. Za pierwszym razem po roku i nie było opóźnień. Obecnie znów odstawiłam tabletki (Cilest) po 2 latach brania i pierwszą @ z odstawienia miałam normalnie po czym już następna @ było po 2 miesiącach. Teraz znów opóźniła sie o 3 tygodnie. Nie jestem i nie byłam w ciąży, chociaż chciałabym . Niestety organizam jest bardzo rozregulowany po odstawieniu tabletek, więc nie pozostało Ci nic innego jak uzbroić sie w cierpliwość i czekać.
Pozdrawiam
napisał/a: kserbin 2007-07-25 12:23
Dzięki Agapok17, dostałam po 40 dniach!!! Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie, Życzę zajścia w ciążę, jeśli chcesz
napisał/a: agapok17 2007-07-25 15:42
Witam ponownie
Cieszę sie, że sytuacja sie wyjaśniła. To tak jak i u mnie. Właśnie dostałam @ i nie jestem wcale zadowolona . No cóż.... trzeba próbować dalej.
napisał/a: kserbin 2007-07-25 23:50
ja to nawet gdybym chciała żeby to jeszcze potrwało to znając moje szczęście (lub pecha ) zajdę już za chwilkę:)) No ale zobaczymy, Życzę powodzenia
napisał/a: agapok17 2007-07-26 08:07
Życzę Ci żeby stało sie tak jak chcesz. Ja będę sie starać dalej. Mam co prawda 2,5 roczną córcię ale wydaje nam sie, że najwyższa pora na rodzeństwo.
Pozdrawiam cieplutko
napisał/a: Kasienka84 2007-07-26 09:28
Fajnie ze sie wyjasnilo a okres moze sie pozniac po odstawieniu tabletek, organizm musi sie przestawic by sam pracowac i hormony musze sie unormowac troszkę, kazdy indywidualnie ma i inaczej ale sie to zdarza i moze byc, powodzenia ;)
napisał/a: kari7 2008-04-17 12:54
czesc.mam pytanie.w czerwcu urodzilam dziecko.po 4 miesiacach zaczelam bralam cilest przez 5 miesiecy,odstawilam je miesiac temu.pamietam ze w swieta mialam okres.wychodzi na to ze 3 dni mi sie spoznia.czy to normalne?tak wogole to wcale nie bolaly mnie piersi przed okresem.teraz tez nie.gdy bralam cilest mialy byc slabe miesiaczki a ja mialam obfite.
napisał/a: Madonna 2008-04-18 19:26
Podczas brania tabletek wcale nie miałaś ani cyklu ani miesiączek.
Po odstawieniu cykl wraca stopniowo i możesz się spodziewać nieregularności i problemów ze śluzem, nie mówiąc już o endometrium.