odstawienie relanium

napisał/a: bonheureuse 2010-02-13 20:06
Bardzo proszę o pomoc i udzielenie mi informacji jak bezpiecznie odstawić lek relanium. W pierwszych trzech dobach przyjmowałem 3 razy 1 tabl. [w sumie 15mg], w czwartej dobie tylko 5mg, w piątej znów 15mg, następnie przez 5 dni 2 razy po 5mg, w jedenastej dobie 10mg Relanium oraz 5mg Cloranxenu, w dwunastej dobie nie przyjmowałem żadnej dawki a dzisiaj 0,5 tabl. Relanium ... Dodatkowo stosuję od dwóch dni lek Fevarin [po 1 tabl]. Cloranxen stosuję jedynie doraznie, chociaż w chwili obecnej jestem w stanie poradzić sobie bez tego leku. Jednak w sytuacjach koniecznych chciałbym zamienić Relanium na Cloranxen W związku z obawą o reakcje odstawienne chciałbym dowiedzieć się w jaki sposób odstawić Relanium tak, by nie przyniosło to negatywnych skutków. Z góry dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: Lalcia23 2010-02-14 19:54
Czy metody odstawiania Relanium podał Ci lekarz??
Bo jak nie to uważam, ze jeśli długo go stosowałeś to powinieneś skonsultować sie z lekarzem i nie powinieneś sam kombinować odstawienia tego leku...Takie jest moje zdanie, tym bardziej że Relanium nie należy do leków które "nic nie robią z człowiekiem"...Mogę się mylić, ale mimo wszystko proponuję rozmowę z lekarzem...
napisał/a: bonheureuse 2010-02-14 21:57
Niestety teraz nie mogę skonsultować tego z lekarzem. Relanium stosuje już 2tyg. i muszę niestety sam "kombinować" z odstawianiem ...