Odstawienie leku!!!

napisał/a: eee91 2013-11-08 22:59
Witam, ponad rok temu zachorowałam na depresje. Na szczęscie leki i wizyty u psychologa pomogły wybrnąć mi z dołka. Ponad rok czasu brałam Anafranil. Na początku stosowania tego leku towarzyszyło mi parę skutków ubocznych. Takim najcięższym było dla mnie zmniejszone libido. Chciałam uprawiać seks, ale chociażbym robiła to pół dnia, a mój partner starał się jak najlepiej, to nic z tego nie wychodzilo. Na szczęście z czasem organizm mój przyzwyczaił się do tego leku i moje możliwości seksualne powróciły. Jakiś miesiąc temu odstawiłam ten lek całkowicie, oczywiście trwało to stopniowo. Jako takich skutków ubocznych za bardzo nie odczuwałam, na początku było mi trochę nie dobrze. Jednak ostatnio zauważyłam, że znowu jest coś nie tak z seksem. Jestem napalona, w trakcie jest super, ale jak już wszystko się skończy jestem taka rozdrażniona, smutna, nieusatysfakcjonowania. Zamiast się cieszyć tak jak kiedyś, to chce mi się plakać. Tak jakby było mi mało... Zastanawiam się właśnie, czy może być to spowodowane odstawieniem tych tabletek. Wiem, że pozostają one na trochę w organizmie i może teraz on odczuwa braki tego i takie są skutki... Proszę o jakąś radę, podpowiedź, bo zaczynam się tym martwić. Dopiero co udało mi się pokonać tą chorobę, a tu znów takie przykrości. W dodatku grzebiąc w necie znalazłam artykuł na temat podobnych zachowań i tam określali to jako "depresja po seksie"... A ja nie chce znowu przechodzić jakiejś depresji...
napisał/a: kasik1821 2013-12-30 23:03
Witam chcialam sie dowiedziec czy moge pominac jeden dzien przyjecia leku . poniewaz zbliza sie sylwester i chcialam wypic symbolicznie lampke szampana leki to Asertin i deprexoled