Odstawienie anty i szalejący okres

napisał/a: rybulka91 2014-01-23 11:44
Witam wszystkich. Chciałabym się poradzić bo już nie mam do kogo się zwrócić :(
Mój problem wygląda następująco:
3 lata bez robienia przerw brałam proszki antykoncepcyjne najpierw Novynette a później Madinette bo przy pierwszych w ogóle nie miałam ochoty na seks. Przy braniu proszków @ miałam regularnie, przed również żadnych niespodziewanych historii. Już 7 miesięcy nie zażywam żadnych z w/w pigułek bo z partnerem staramy się o dziecko. Natomiast mój @ totalnie oszalał!! Z początku był bardzo skąpy, było to raczej krwawienie po odstawieniu a później w ogóle zanikł.... I tak poszłam do lekarza który mnie wybadał, wykluczył ciąże, powiedział, że wszystko wygląda bardzo dobrze przepisał mi tylko luteinę którą brałam 5 dni po 2 pigułki dopochwowo. Owszem po nich okres się pojawił ale skąpy i to bardzo, na dodatek jakiś brunatny. I od tego czasu koniec czegokolwiek. Kochamy się regularnie ale co nam po tym jak nie mam okresu.... Są takie dni kiedy wydaje mnie się, że powinien nadejść boli mnie podbrzusze ostatnio też piersi mnie bolały, jajniki również się odzywają. Robiłam testy ciążowe i nic. Nigdy nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, nie chudnę drastycznie może trochę stresu mam ale w takich ilościach, że nie powinien wpływać na mój organizm. Tylko mogę się przyznać, że trochę źle się odżywiam. Nie jem nic przez cały dzień a jak już to bardzo mało bo nie mam apetytu. Czy ktoś może mnie nakierować co to może być? Czy powinnam się martwić ? Pragnienie posiadania dziecka jest tak ogromne, że w mojej głowie kłębi się tysiące scenariuszy i to niekoniecznie dobrych.... Pozdrawiam