Odstające ucho

napisał/a: kilary 2007-11-01 16:22
Witam serdecznie na forum!
Mam problem - mam odstające prawe ucho, w wieku 16 lat. Najciekawsze jest to, że odstaje mi ono od jakiś dwóch miesięcy! Prawdopodobnie od okularów.
Czytałem w internecie, że jest to wada wrodzona i powinno się to usunąć operacją chirurgiczną do ok 10 roku życia. A co w moim przypadku?
napisał/a: nammartam 2007-11-04 10:45
W każdym wieku można wykonać operacje plastyczne, gdy nie ma ku temu przeciwwskazań ( choroby). W przypadku dziewczyn jest jeszcze jedno wyjście można zapuścić włosy i ukrywać odstające uszy (ucho) pod włosami. No chłopcy też tak mogą bo przecież niektórzy noszą długie włosy:)
napisał/a: elutek94 2008-11-07 20:08
Ja też mam taki sam problem jak ty, i tak samo mam tylko jedno ucho odstające z tym że ja mam je chyba od urodzenia.. Bardzo bym chciała zrobić operacje, ale boje się i nie wiem do jakiego mam się wybrać lekarza (Najlepiej byłoby z Warszawie).

A to nie prawda że opercje można zrobić tylko do 10 roku życia, bo wiem że ludzie mający nawet po 30 lat robią sobie takie operacje xD
napisał/a: aneta.n7 2008-12-02 11:20
Witam, ja miałam odstające uszy od urodzenia, aż wreszcie poddałam sie operacji w wieku 27 lat, nie żałuję tych pieniędzy bo wyglądam i czuje sie teraz zupełnie inaczej, baaardzo polecam klinike dr. Sankowskiego w Warszawie, super opieka i duży profesjonalizm, pozdr.
napisał/a: milvaa 2009-01-03 16:10
yhhh...rada z długimi włosami jest bez sensu. mam odstające uszy od urodzenia, od zawsze chodzę w orzpuszczonych włosach, ponieważ do tego mam je kręcone i nie moge tak jak inne dziewczyny "uwięzić" ich w spiętym mocno kucykul. Ma już tego czasami dosyć, wiecznie to samo ;/;/ jak tylko będę miała na to środki poddam się operacji!!
napisał/a: ilonek96 2009-03-04 21:22
Ja tez mam falujące się włosy i bardzo chciałabym je spinać tym bardziej że chodze na treningi taneczne gdzie rozpuszczone włosy mi przeszkadzają znacie jakieś fryzurki które zakrywają ucho? prosze o pomoc i cyz znacie może jakiegoś chirurga który zoperował by mi ucho w wielkopolsce?
napisał/a: piotrek401 2009-12-29 23:49
Ja jak byłem mały uderzyłem się w ucho i miałem je zszywane a teraz jest odstające co mam zrobić??
napisał/a: shinay18 2010-02-03 14:29
a czy wiecie ile kosztują operacje na odstające uszy (mam 18 lat)? może ktoś z Was się orientuje?? Pozdrawiam
napisał/a: jozef b 2010-04-03 21:28
ok. 3000 zł