Odruchy wymiotne przy jedzeniu

napisał/a: Gumek94 2015-09-09 21:10
Witam, mam 21 lat jestem Kulturystą, od jakiegoś czasu przy jedzeniu mam odruchy wymiotne, czy to może być spowodowane z powodu jedzenia tego samego dzień w dzień ? albo co drugi dzień, jak zjem coś co bardzo rzadko jem to zadnych odruchów nie mam, proszę o odpowiedz co może być spowodowane odruchami wymiotnymi przy jedzeniu
napisał/a: Konstans 2015-09-10 16:38
Gumek94 napisal(a):Witam, mam 21 lat jestem Kulturystą, od jakiegoś czasu przy jedzeniu mam odruchy wymiotne, czy to może być spowodowane z powodu jedzenia tego samego dzień w dzień ? albo co drugi dzień, jak zjem coś co bardzo rzadko jem to zadnych odruchów nie mam, proszę o odpowiedz co może być spowodowane odruchami wymiotnymi przy jedzeniu


W Twoim pytaniu, zawarta jest odpowiedź, której sam sobie udzieliłeś.
Jesz zbyt monotonnie i organizm daje Ci wyraźne oznaki, byś coś zmienił. Być moze jesz nietolerowane produkty lub się teraz na nie uczuliłes, stąd ta niechęć organizmu don.
Rzadko kiedy ludzie mają takie wyraźne oznaki nietolerancji. Czuj się zatem uprzywilejowany i zrób z tym coś !!
Nie wiem jak jesz ale powinieneś jeśc produkty gęste odżywczo, wartościowe i zdrowie.
pozdrawiam