odroczenie szczepienia na Polio i Hib

napisał/a: izabela_r 2016-05-12 09:33
Witam,
Chciała bym się poradzić w sprawie szczepienia. Może zacznę od początku...
Moja córa została zaszczepiona w szpitalu BCG i Wzw b, potem dopiero w 4 miesiącu zaczepiłam ja na 2 dawkę wzw b i 1 dawkę Hib, a w 8 miesiącu poszłam na szczepienie ( DTPa refundowane) i juz miałam problem bo mówię, że chce zaszczepić na Hib dopiero jak córka pójdzie do przedszkola,że nie chcę kontynuować tego szczepienia, że ja nie byłam na Hib szczepiona itp...ale oczywiście niebyło mowy...I poszłam ustalić do pielegniarki kolejne szczepienie ,bo powiedziałam ze chce rozłożyć szczepienie, żeby na jednej wizycie nie musiała dostac DTPa , Hib i Polio i pielęgniarka sie zgodziła zebym dziś zaszczepiła na DTPa a za 2 tygodnie na Hib i Polio...już te 2 tygodnie minęły...i na dniach na pewno otrzymam telefon z przychodni...z mężem zadecydowaliśmy że na Hib i polio nie bedziemy narazie szczepić ( może to dziwne ze na inne szczepię ale chce dokończyc wzw b i dtpa ) tylko teraz bym miała OGROMNĄ prośbę o pomoc...jak to załatwić zeby nie szczepic na Hib i polio?? Mam sama napisa oświadczenie ze na te 2 choroby nie bede szcepiła??a jak coś bedą mi kazali swojego podpisać? jak bedą chcieli żebym podpisała ODMOWĘ SZCZEPIENIA ?jak rozwiązać tą sytuację??jak napisać odroczenie dla tych 2 szczepionek?? Bardzo bym prosiła o pomoc.!

pozdrawiam