Odparzenia, nietrzymanie moczu

napisał/a: Anka6 2014-07-14 13:03
Po porodzie pojawił się u mnie problem nietrzymania moczu. Jestem już pod opieką lekarską i stosuję leczenie. Jednakże cały czas muszę stosować wkładki, które u mnie powodują odparzenia. W aptece polecono mi Alantan, ale raczej nie działa :/ Znacie jakieś inne środki?
napisał/a: piotrosiama 2014-07-14 14:27
Próbowałaś zastosować Sudokrem ?
napisał/a: nina654 2014-07-16 17:21
Też mam podobny problem urodziłam drogami natury dziecko o wadze 4038. Niestety mam teraz bardzo uciążliwy problem z nietrzymaniem moczy. Próbowałam już chyba wszystkiego ale się tego pozbyć, miałam nawet zabieg w tym celu którego efekty były marne ! Również zdarzają mi się odparzenia, ja stosuję tą samą maść, którą smaruje pupę dziecka kiedy jest odparzona i muszę powiedzieć że pomaga :) Spróbuj też :)
napisał/a: HotChocolate 2014-07-16 21:59
Zastosuj Sudocrem, na odparzenia jest zdecydowanie najlepszy. Swego czasu dostałam maść na receptę na odparzenie ale nie pomogła tak jak Sudocrem. Sama mam wysiłkowe nietrzymanie moczu, odkryłam to dopiero jak zaczęłam ćwiczyć po porodzie, chciałam zrzucić wagę i niestety nie wyszło.
napisał/a: irw-in 2014-07-18 12:20
Do końca nie wiem jak to jest z tym kremem ale moja siostra po porodzie również korzystała z tego kremu. Pamiętam że męczyła się prawie miesiąc nim doszła do rozwiązania tego problemu
napisał/a: HotChocolate 2014-07-20 20:27
Sudocrem jest bardzo uniwersalny bo stosuje się go i u dziecka i u siebie, mój mąż też na otarcia po ćwiczeniach czy podrażnienia po goleniu sobie podbiera. Warto go mieć zawsze w domu.
napisał/a: m-minnie 2014-08-04 06:44
na odparzenia sprawdza świetnie się curiosin. stosowaliśmy go u mamy gdy leżała w szpitalu, a co do nietrzymania moczy to zdecydowanie wizyta u urologa. Sama sobie z tym problemem nie poradzisz.
napisał/a: maja-z1986 2014-08-22 00:52
naturalna napisal(a):na odparzenia sprawdza świetnie się curiosin. stosowaliśmy go u mamy gdy leżała w szpitalu, a co do nietrzymania moczy to zdecydowanie wizyta u urologa. Sama sobie z tym problemem nie poradzisz.


Orientujesz się czy można ten curiosin stosować również u dzieci? mój problem dotyczy mojego synka.