Oddział Immunologiczny Najlepszy?

napisał/a: DżoanaB 2014-11-14 20:03
Witam. Chcialabym aby ktoś z lekarzy lub z rodziców polecił mi dobry oddział Immunologiczny w Polsce. Obecnie byliśmy z synkiem już kilka razy we Wrocławiu i był efekt 5 tygodni zdrowy synek po padmie i 8 tygodni na imunoglukan. Syn ma 3,5 lat i jest po jednoetapowej korekcji wady serca zwanej Tetralogia Fallota. Co do obecnego stanu:
Synek 11 listopada skończył brać antybiotyk po 14 dniach. Dwa dni brał do ustnie, później szpital także domyślnie i od 5 listopada znowu doustnie. Miał silne zapalenie krtani i szmer na płucach. Wczoraj był na kontroli i usłyszeliśmy że zdrów jak ryba. Faktycznie zero kataru, zeru kaszlu no 100% zdrowe dziecko a dzis obecnie 38,7 stopni gorączki... I nic po za tym. Dodam że synek w życiu tylko 3 razy chorował z gorączka i kończyło się to szpitalem. Pomijając te kilka tygodni przerwy które wymieniłem wcześniej to mały średnio co miesiąc ma antybiotyk, a co 2 tyg chory. Miał zakaz chodzenia do przedszkola więc nie chodzi. Naprawdę chwytem się już wszystkiego. Robiłam badania na mycoplazme na chlamydie na toksokatoze. I oczywiście nic nie wyszlo. Najgorsze wyniki to mamy z limfocytow są bardzo, bardzo niskie. Proszę o polecenie jakiegoś oddziału lub lekarza. Zastanawiam się nad centrum zdrowia dziecka ale nie wiem czy tam dobra immunologia. Pozdrawiamy