Odczytanie skierowania endokrynologia-ginek

napisał/a: Ankha88 2011-12-05 13:46
[attachment=0:3ob9yt11]2011-12-05 13.09.11 (Kopiowanie).jpg[/attachment:3ob9yt11]
Jak w temacie, bardzo proszę o pomoc w rozczytaniu skierowania.

Jeszcze mam jedno pytanie odnośnie tego. Kazano mi zadzwonić, w celu ustalenia wizyty, w momencie jak dostanę miesiączki. Ile orientacyjnie, od 1 dnia cyklu musiałabym się zgłosić na badania?

Z góry dziękuję za odpowiedź
napisał/a: opilek 2011-12-06 05:54
Co do rozszyfrowania liściku, nie wszystko udało mi się odczytać.
Proszę o diagnostykę w kierunku PCO (zespół policystycznych jajników)
Dyno co nie ma sensu lub Dys jeśli Pani boleśnie miesiączkuje???? Oligomenorrhoea (czyli rzadko występujące miesiączki)
Obesitas (otyłość) co w nawiasie nie wiem.
Zadzwonić może Pani już w pierwszym dniu miesiączki na ustalenie terminu, ponieważ termin zależy od wykonywanych badań i ciężko powiedzieć na kiedy dokładnie zostanie Pani umówiona
napisał/a: Ankha88 2011-12-06 09:16
Dziękuje za odpowiedź, w nawiasie piszę wahania wagi to udało mi się rozczytać :) później jest hyperprolaktynemia i coś jeszcze na samiutkim końcu też hyper dwuwyrazowe i tego już totalnie nie mogę rozczytać
napisał/a: agata_r21 2012-02-01 18:40
w związku z powracającymi problemami z trądzikiem dostałam polecenie od dermatologa by przebadac się w celu sprawdzenia czy nie mam żadnego zapalenia w organizmie (stomatolog, ginekolog, laryngolog) bo może to wpływać na stan cery i do tego dostałam takie skierowanie. Czy ktoś może pomóc mi je rozszyfrować?
Skierowanie w linku:
http://imageshack.us/photo/my-images/859/001esz.jpg/