Odczuwam rodzaj ucisku, pouchnięcia,czasem mrowienia twarzy

napisał/a: broken2 2007-11-09 22:13
Witam. Mam 24 lata i około 4 lat mam pewne objawy które utrudniają mi znacznie życie a nie została rozpoznana choroba. Odczuwam rodzaj ucisku, pouchnięcia,czasem mrowienia twarzy, skroni, czuje lekkie osłabienie prawej ręki i nogi. Poza tym, może śmiesznie to zabrzmi ale mam problemy z myśleniem, z przypominaniem sobie, skupieniem się mam haos w głowie i czuje rodzaj otepienia, spowolnienia myslenia. Miałem robione bardzo dużo badań, które nic nie wykazały- eeg, tomograf 4 lata temu, rezonans-2, przeswietlenie kregosłupa(szyja), zrobiłem nawet podstawowe badanie na borelioze i nic szczególnego nie wyszło.Lekarze także nie bardzo potrafią mi doradzić, wykluczam jakąś chorobę psychiczną. Zastanawiam się nad niedokrwieniem, chociaż nie wiem czy to mozliwe w moim wieku. Bardzo mi to wszystko przeszkadza, szczególmnie podczas wykonywania pracy umysłowej, jazdy samochodem. Nieco lepiej się czuje w ruchu, po goracej kapieli. Objawy wystepują codziennie. Bardzo dużo czytałem na temat różnych schorzeń, ale nie potrafie ani ja ani lekarze powiedzieć co jest, kazda rada będzie mile widziana.
napisał/a: AsiA_23 2007-11-11 23:16
Od jakiegos czasu mam podobnie,czasem zapomniam tego co bylo mowione do mnie przed chwila,moje mysli sie zwezyly,a moje objawy to dretwinie calkowite czasem twarzy i nog mrowienie w kregoslupie, i w innych czesciach ciala,trudno powiedziec co mi jest,robilam juz rozne badania i nic,czuje sie coraz gorzej moja osobowosc sie zmienila pomocy
napisał/a: agulek123 2008-06-12 20:27
Cześć wszystkim !Ja podobnie od jakiegoś tyg odczuwam mrowienie policzka ,ręki i nogi (prawa strona)czasem tez pieczenie sie pojawi, tak jakbym sie poparzyła pokrzywą:)co robić? Może mi ktoś coś doradzi z góry dziękuję!!
napisał/a: Parys1 2009-03-17 00:37
Wiem co jest przyczyną tych ucisków w głowie. To był dla mnie też ogromny problem, zrobiłe wszystkie możliwe badania i nic nie wykazał. Poznałem pewnego Człowieka, który podobno jedyny wie co to jest i jak się tego pozbyć, wyjaśnił mi dlaczego tak się dzieje.Faktycznie medycyna nie wie z czym ma doczynienia w tym przypadku.
Napiszcie a napewno pomogę, dam wiedzę o tym jak sobie z tym poradzić.
Mój mail: evolution2007@op.pl
Pozdrawiam. Artur
napisał/a: nickosma 2011-01-09 00:13
czemu nie odpowiesz tutaj publicznie?