Odczulanie na trawy - jaka metoda ?

napisał/a: donboberto 2017-01-02 14:35
Witam, zostałem zakwalifikowany do rozpoczęcia odczulania, nie wiem jednak jaką metodę wybrać. Koszt odczulania jest oczywiście ważny, ale najwazniejsza jest dla mnie skuteczność. Moja Pani doktor twierdzi, że najbardziej skuteczne są tabletki, później krople, a na końcu zastrzyki, czyli od najdroższej metody do najtańszej, nie wiem więc na ile mogę jej w tej kwestii ufać. Chciałbym zapytać o Wasze doświadczenia i którą metodę uważacie za najskuteczniejszą ?
napisał/a: Babydream 2017-06-25 20:12
Ja byłam odczulana własniew takiej kolejności jak podałaś . Ogolnie niby coś tam minęło . Nie jestem tak strasznie uczulona na trawy , ale za to jestem na kurz ;/ takze nie wiem czy az tak te odczulanie mi pomogło . Poza tym ja np w domu mam urządzenie , oczyszczacz z nawilżaczem powietrza ,a dokłądniej z sharpa , który kupiłam w bardzo dobrym sklepie , gdzie urządzenia , które sa w ofercie , to sa na prawdę wysokiej klasy , Kupowałam na GoodAir.pl . Na prawde polecam , bo oprócz tego z,e wspomaga alergików to jeszcze w dodatku usuwa nieprzyjemne zapachy.