Odciski z krwią na stopach

napisał/a: sokolec22 2011-01-20 22:16
MAm problem z odciskami na stopach, po godzinnej grze w piłke nożna na hali, robią mi się rozległe odciski i wypełniają się krwią, na drugi dzien są juz brunatne. Obuwie mam wygodne, mimo to stopa w bucie podlega tarciu. Czy są jakies kremy na wzmocnienie skóry na stopach? Czy codzienne moczenie i zdzieranie naskórka pomoże? Tylko prosze nie pisac o zmianie obuwia :)
napisał/a: piotrosiama 2011-01-20 22:39
Witam - są plastry na odciski. Interesuje mnie jakiej formy nosisz obuwie i czy skarpety są z bawełny.
napisał/a: sokolec22 2011-01-21 12:42
Skarpety bawełniane dośc grube, natomiast obuwie jakie bym nie ubrał (halowe obuwie z dość cienka podeszwą, czy adidasy) pojawiają się zawsze pęcherze. Dodam ze na boisku jestem aktywny i po jakims czasie stopa zaczyna pływać w bucie i ocierac podeszwe.
napisał/a: piotrosiama 2011-01-21 12:53
Ale dlaczego te skarpety takie grube - noga się mocno poci tym bardziej że jak piszesz jesteś aktywny na boisku. Spróbuj kupić w firmowym sklepie np. Reeboku cienkie z czystej bawełny. Nie zapominaj też o odpowiedniej higienie nóg, po kąpielach np. w soli dokładnie wytrzyj również i między palcami. Radziłabym Ci też zaopatrzyć się w jakiś produkt przeciwgrzybiczy.