Odchudzanie

napisał/a: gosuuu 2016-04-07 20:28
Witam. Mam 15 lat ważę 83kg przy wzroście 192 chciałbym schudnąć ale moim celem jest spalenie tłuszczu mam go dość dużo na udach, pośladkach, łytkach, i brzuchu marzy mi się to. Moim błędem było to ,że nie potrafiłem odmówić babci cioci czy tam koledze teraz doszedłem do wniosku ,że koniec pora się wziąść za siebie. Z basenu nici no bo po prostu za daleko błagam pomóżcie mi !
napisał/a: tatiana88 2016-04-18 10:41
ja na Twoim miejscu wybrałabym się do jakiegoś dietetyka , który ustaliłby Ci jaką dietę powinieneś mieć .Albo po prostu zaczęłabym od oczyszczania organizmu z toksyn . od tego generalnie powinno się zaczynać . Mój tata tak zaczynał jak chciał zrzucić zbędne kg. najpierw miał dzień gdzie pił np samą wodę , potem miał dietę sokową sokami curratio. Polecam te soki ponieważ są bardzo sycące.Pił je zamiast posiłków. Z 1,5 kg owoców masz przygotowane pół litra soku . Z tego co pamiętam to są to soki przygotowane z owoców i warzyw z polskich upraw także masz w 100 % bez żadnych domieszek itd. Tata sobie wybrał 7 dniową kurację. Potem pomału zaczął jeść warzywa gotowane na parze , owoce . stopniowo ale to bardzo stopniowo zaczął wprowadzać twaróg , jajka , mięso gotowane oczywiście ( chude mięso , drób, królik itd ). chleb w tej chwili sam piecze i jest to chleb orkiszowy.Potem do tego włączył aktywność fizyczną . W sumie schudł 15 kg w ciągu miesiąca. Mam nadzieje ,ze coś troche pomogłam ;)
napisał/a: kazeq 2016-04-27 15:03
Tutaj dwa sposoby - po pierwsze dietetyk i ustalenie odpowiedniego odżywiania. Kolejna sprawa to ćwiczenia, najlepiej cardio. Ja fajnie chudnę na cardio i ćwiczy mi się coraz przyjemniej. Robię to z trenerem personalnym w Artis Wellness na Wilanowie w Wawie, to bardzo fajnie urządzona siłownia. Dietę zaczęłam dużo wcześniej, ćwiczyć zaczęłam dość niedawno. Wyraźnie wyszczupliła mi się sylwetka, na wadze mam -2 kg odkąd jestem na diecie. ;)
napisał/a: ani875 2016-05-11 11:27
Wiesz co, moim zdaniem nie musisz chudnąć, w zupełności wystarczy jak zamienisz trochę masy tłuszczowej na mięśniową, jeśli już bardzo chcesz - choć osobiście uważam, że jesteś na to trochę za młoda i masz na takie rzeczy jeszcze czas. Możesz spróbować trochę potrenować, ale w granicach zdrowego rozsądku. Możesz ewentualnie wspomóc się spalaczem tłuszczu, czyli jakimś preparatem z thermo w nazwie np. Poczytaj trochę o działaniu:
"efektywność działania produktów ukierunkowanych na wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej organizmu w znacznej mierze zależy od ich skuteczności podwyższania tempa podstawowej przemiany materii, a przez to większego wykorzystania powstałych w trakcie lipolizy produktów energetycznych. Ich najefektywniejsze zagospodarowywanie odbywa sie głównie w ramach intensyfikacji mechanizmów wytwarzania ciepła w organizmie (termogeneza). Reakcje te stanowią ściśle powiązany system ze szlakami metabolicznymi aktywacji procesów inicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej. "
Przemyśl to, jak dla mnie wystarczy trochę ruchu i mniej skupiania się na wyglądzie :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-06-06 11:04
Trochę się przyda:

[url_special=http://diety.wieszjak.polki.pl/jak-przyspieszyc-przemiane-materii-wspomagacze,abc-odchudzania-artykul,10417524.html?utm_source=Newsletter&utm_medium=Wieszjak&utm_campaign=Newsletter-Wieszjak#:7tip47e9]http://diety.wieszjak.polki.pl/jak-przyspieszyc-przemiane-materii-wspomagacze[/url_special:7tip47e9]
napisał/a: asiajoa 2016-07-06 21:08
A testy na nietolerancje pokarmowe? Moja siostra całe życie narzekała na swoją wagę plus miała problemy z cerą itd - w ogóle nie mogła schudnąć. 2 czy 3 miesiące temu dowiedziała się, że w Viva-Derm są dobre testy i zrobiła. Okazało się, że je mnóstwo rzeczy, które jej szkodą. Odstawiła gluteny i jakieś tam inne dziwne rzeczy i teraz wygląda wspaniale. Zeszło wszystko.