odchudzanie -meridia

napisał/a: gosiago 2008-02-04 10:38
Bardzo chcę schudnąć 6kg. Sama nie potrafię więc pomyślałam o meridzie. Ale jestem po chorobie nowotworowej
(7 lat) i nie wiem czy nie zrobię sobie jakieś krzywdy. Mój onkolog nie wie, w ulotkach też nic nie piszą ale chciałabym się upewnić, czy mogę.
napisał/a: gosiago 2008-02-04 11:05
gosiago napisal(a):Bardzo chcę schudnąć 6kg. Sama nie potrafię więc pomyślałam o meridzie. Ale jestem po chorobie nowotworowej
(7 lat) i nie wiem czy nie zrobię sobie jakieś krzywdy. Mój onkolog nie wie, w ulotkach też nic nie piszą ale chciałabym się upewnić, czy mogę.

Jeszcze biorę Lexapro przeciw nerwicy lękowej. Proszę o poradę
napisał/a: klapouszek2 2008-02-08 00:21
No to całe szczęście, że dodała Pani jeszcze notkę o stosowaniu Lexapro ;) Bo to jest PRZECIWSKAZANIE do stosowania Meridii :( !!!!!!!!!!! Dieta i sport i na pewno te 6 kilo się uda schudnąć;)


Co do choroby nowotworowej to rzeczywiście żadnej wzmianki w ulotce nie ma ale osobiście i tak bym odradzała pomijając oczywiście już w Pani wypadku inne przeciwskazanie;) Trzeba zawsze przemyśleć bilans korzyści i zagrożeń - lek ten nasila m.inn termogenezę, wydatek energetyczny i w ogóle przemiany metaboliczne - wg mnie nie byłby zupełnie obojętny i istnieje prawdopodobieństwo, że mógłby zaszkodzić. Ps tak na marginesie jakby Panią jeszcze kusił chrom na zmniejszenie apetytu na słodycze to od razu zaznaczam, że też odpada ;) i wszystkie preparaty zawierające ten pierwiastek również odradzam w Pani przypadku - tu akurat chodzi o przebytą ch nowotworową.
napisał/a: TeQQila 2008-03-09 21:40
Witam :)
chce sie dowiedzieć wszystkiego o tych tabletkach bo mam je juz kupione ale jakoś sie jeszcze waham je zażyć... :/
prosze o odpowiedz ...
napisał/a: angelliniak 2008-04-12 00:23
zostaw te tablety.one zawieraja amfetamine! poza tym ja kiedys zjadlam cale opakowanie i nic. a kosztuje sporo.po co sie truc
napisał/a: TeQQila 2008-04-13 20:31
Jednak muszę powiedzieć ze te tabletki sa rewelacyjne :)
przez całe dni jadłam tylko 1jogurt i 2 jabłka i to musiałam sie zmuszać bo po tych tabletkach nie czułam w ogóle głodu :0
schudłam 9kg :)
napisał/a: monika3030 2008-09-11 10:28
Witam ,chcialam zapytac czy ktos wie jaki ma wplyw zazywanie meriri na pozniejsze zajscie w ciaze?ile nalezy odczekac po skonczeniu kuracji meridia?
napisał/a: bobas23 2008-09-22 19:59
witam czy meridię moge zdobyć bez recepty czy tylko i wyłącznie na recepte
napisał/a: Wenus7 2008-09-26 18:15
Generalnie lek jest na receptę, a po internecie krążą różne świństwa - nigdy nie ma pewności co kupujesz - no chyba, że jesteś w stanie sprawdzić skład kapsułki
Czasami można kupić w aptece, ale bardzo nieoficjalnie i oczywiście nie w każdej. Farmaceuta musi mieć dostęp do lekarza, który będzie wypisywał lewe recepty...
napisał/a: Gosienka08 2008-12-06 00:12
Witam wszytskich od 4 dni stosuje meridie 10 jestem zadowolona nie miałam zadnych przeciwskazań wyszczegulnionych na ulotce :)) mój problem polega na tym ze prawie nic nie moge zjesc wmuszam w siebie jedzenie :( chciała bym sie was zapytac jak sie odżywiacie moze i ja zaczne stosowac wasze metody :))
pozdrawiam wszytskich sedecznie [/b]
napisał/a: kalinka33 2008-12-21 08:58
Ja juz 11 dzień stosuję meridia 15 i nic jeść dalej mi się chce, ale jem mniej bo wiem, że muszę a na wadze nic nie drgnęło. Objawów negatywnych nie mam żadnych, wcześniej próbowałam zelixy ale męczyła mnie taka suchość w ustach, że musiałam ja odstawić.
napisał/a: Wenus7 2008-12-26 22:33
uleczka79 napisal(a):Ja juz 11 dzień stosuję meridia 15 i nic jeść dalej mi się chce, ale jem mniej bo wiem, że muszę a na wadze nic nie drgnęło. Objawów negatywnych nie mam żadnych, wcześniej próbowałam zelixy ale męczyła mnie taka suchość w ustach, że musiałam ja odstawić.

A po Meridii nie masz suchości????
Ja miałam nieustającą i niemal bez przerwy piłam. Ale tylko przez pierwsze 2-3 tyg.
A to że jesć sie nie chce to też normalne, ale trzeba to ... zwalczyć. Nie chodzi o to, żeby nie jeść, tylko żeby nauczyć się jeść mniej ale za to regularnie i zdrowo:)
pozdrawiam!