Odchudzanie - ćwiczenia, dieta + suplement?

napisał/a: grazynkaa1 2015-01-28 11:39
Wiosna zbliża się wielkimi krokami a ja mam do zrzucenia trochę ciałka - to chyba dobry czas żeby w końcu zabrać się za swoją sylwetkę i przerobić ją na wersje letnią. Zrobi się cieplej i nie chcę mieć problemu z codzienną garderobą. Może nie jestem bardzo gruba ale jakieś 8 kg do idealnego BMi powinna się pozbyć. Jak na razie staram się codziennie ćwiczyć domowym sposobem przez 45 minut - brzuszki, skakanka, przysiady, nożyce i takie ćwiczenia które jeszcze pamiętam z wf-u która kiedyś miałam :) Oczywiście unikam słodyczy, przekąsek takich chipsy i ogólnie jedzenia wysokokalorycznego. Jeszcze za szybko żeby mówic o jakichkolwiek efektach ale na pewno jak będą to o nich napiszę - może wrzucę jakieś fotki z efektami bo zaplanowałam takie robić (na razie mam jedno zdjęcie). Zastanawiam mnie jeszcze temat suplementacji - od koleżanki usłyszałam że jest taki środek na odchudzanie który nazywa się dokładnie figurena i pomogą w kuracji przyśpieszyć metabolizm i uzupełnić codzienne zapotrzebowanie o najpotrzebniejsze składniki - ktoś coś może napisać o tym? Czy dołączyć ten suplement do swojej kuracji?
napisał/a: czybit161 2015-01-28 18:19
suple używasz w momencie gdy waga stoi w miejscu i nie chce zejść niżej suplement to jest 5% sukcesu reszta to ciężka praca.
napisał/a: ewka35 2015-01-28 19:37
Koleżanki są dobre do wódki:))
Olej suple które GWARANTUJĄ spadek wagi.
Zredukuj węglowodany,skup się na białku.............zwierzęcym:)))
Zapychaj się warzywami,-owoce spożywaj powiedzmy do godziny 15-tej.........
Z tego co piszesz wszystko robisz w miarę okej,-tylko nie piszesz czy robisz odstępy w jedzeniu,tzn.te przysłowiowe trzy godziny:)
Nie masz "okropnej" nadwagi,-nie musisz też stosować "chorych" diet.
Ale okej...............zrobisz jak chcesz.
Moim zdaniem "maleńka" zmiana pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę.
Pozdrawiam.
napisał/a: wacia 2015-02-08 18:22
Ciężka praca to podstawa jest. Nie zapominajmy, że się chudnie dzięki temu, że się ćwiczy oraz zdrowo odżywia i nie ma się nałogów. Niemniej jednak dobry suplement diety nie jest zły jako wspomaganie.
napisał/a: Qanka 2015-02-10 14:44
Uważam że suplement diety figurena może Ci tylko pomóc w szybszym i skuteczniejszym schudnięciu, a nie ma co się martwić czy to zdrowe bo zawiera same naturalne składniki przyspieszające metabolizm. Sama stosuje od miesiąca i jest pod wrażeniem jego działania.
napisał/a: edytawu 2015-02-10 16:12
Dokładnie o to chodzi, przecież naturalny suplement diety nie ma negatywnego wpływu na to. Ja używam na przykład www.africamango.pl i bardzo mi pomógł. To jest suplement, który redukuje łaknienie i przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Moje przyjaciółki też brały, ćwiczyłyśmy razem i to dało efekty.
napisał/a: Misiaczek69 2015-02-10 17:01
hmm uwazam, ze mozna 'zaryzykowac' i zazywac jakis suplement diety, ale nie byle jaki i nie za 'ostry'. Ja osobiscie zazywam Therm Line Fast i wg mnie sa efekty (5kg w 1.5 miesiaca, bez jakiejs diety). Na pewno dzieki niemu mam wiecej energii. No i co wazniejsze - chudne!
napisał/a: cheryl32 2015-03-17 15:54
Trzeba dużo determinacji żeby zrzucić 8 kilogramów, bo to jest ten ostatni tłuszczyk, którego trudno się pozbyć. Ja tak miałam, że nie szło tego zrzucić, ale w Centrum odchudzania i odżywiania mnie pokierowano i udało się ostatecznie. Powodzenia.
napisał/a: Denka 2015-03-18 15:26
Wszystko poprawnie. Odpowiednie żywienie, to zasada numer jeden przy odchudzaniu Zasadą numer dwa, to dużo, dużo wytrwałej aktywności fizycznej, gdzie przez dłużą chwilę jest stanowczo wyższe tętno. Wtedy spala się tkankę tłuszczową, ale to żadna filozofia. A ja bym od siebie dołożyła kreatynę http://www.uns-supplements.com/pl/p/KREATINE-PLUS-200mesh-500g/143 wtedy będzie lepiej, więcej sił do działania.
napisał/a: sasetka365 2015-07-14 14:59
mi udało się schudnąć 10 - były chwile słabosci ale sie udało bardzo pomogły mi suplementy diety Carb Control i Adaptogen Svenska Vitaminer wam tez polecam
napisał/a: KlaraTarnowska 2015-07-18 12:31
Schudnąc można na siłowni plenerowej http://www.silownieplenerowe.pl/ . Świeże powietrze + ruch to bomba w odchudzaniu :)
W siłowniach plenerowych jest dobry i nowoczesny zestaw do ćwiczen na rozne partie miesni. Po każdym treningu czuję się jak nowa.
napisał/a: kasiek90 2015-07-18 19:40
Plenerowa siłownia to fajny pomysł. Ja też tam od czasu do czasu zaglądam. A co do suplementów, to teraz przymierzam się do przetestowania suplementów, które oferuje AmerPharma. Mają gotowe produkty (http://amerpharma.com/produkty/), które można wprowadzić na rynek jako własną markę czyli pod własną, wymyśloną nazwę. Suplementy mają różną postać, skuteczną formułę, są atestowane i można zamówić nawet małą ilość na początek. Podpowiedział mi to niedawno kolega dietetyk, więc zobaczymy...