Odchudzanie - ćwiczenia, dieta + suplement?

napisał/a: pola341 2016-03-13 15:42
Ja używam tylko z suplementów Revitasens, aby wspomóc przede wszystkim koncentrację i chęci do działania. Świetnie jest to, że odpukać od początku jesienni i stosowania revitasensu nie byłam ani razu chora :)
napisał/a: migotka88 2016-03-16 19:50
tez bralam revitasens, no ale wiadomo, ze nie na odchudzanie, tylko na lepsze sampoczucie):) co do suplementów w odchudzaniu to jestem sceptyczna, jeszcze nikt nie wymyslil lepszego i skuteczniejszego sposobu na zrzucenie wagi niz mniej jesc, zdrowiej i sie ruszac
napisał/a: piekna_aa 2016-04-06 22:18
Obecnie jestem na diecie Sandruni, schudłam przez niecały miesiąc 7 kg, jestem zadowolona z efektów bo myślę że to całkiem sporo
napisał/a: Marcela111 2016-08-11 20:13
Ja uważam że dieta, ćwiczenia i dobre suplementy dają naprawdę widoczne rezultaty. Mówię ze swojego przykładu, bo sama używam suplementów, ale tylko takich z naturalnych składników z hepatica. I one naprawdę działają,
napisał/a: mysia231 2016-09-15 11:34
Dieta i ćwiczenia jak najbardziej pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Sama walczę o kolejne kilogramy i wiem jak jest ciężko. Ostatnio posmakowały mi domowej roboty koktajle z owoców i warzyw. Dodaję do nich Piwniczankę, bo wtedy są lekko rozcieńczone i zawierają dodatkowe minerały! :)
napisał/a: m_michalsky 2016-09-19 20:15
Tak jak wspomniane wcześniej - dieta i ćwiczenia. Jednak warto pamiętać, że zdrowa, zbilansowana dieta to 70% sukcesu, dlatego warto się skupić na niej. Ćwiczenia to dodatek, ważne aby były systematyczne.
martha_22
napisał/a: martha_22 2016-10-27 12:42
W pełni zgadzam się z moim przedmówcą. Jedynie odpowiednie zbilansowanie diety a także ćwiczeń fizycznych pozwoli nam na uzyskanie wymiernych wyników. Sama od kilku miesięcy trzymam się tej zasady i efekty są bardzo fajne. Przy tym regularnie wykonuję ćwiczenia siłowe i stosuję immuno colostrum. Dzięki temu suplementowi mój organizm bardzo szybko regeneruje się nawet po intensywnym treningu, a co więcej mam znacznie więcej energii i jestem mniej podatna na wszelkiego typu infekcje. Wynika to na pewno z faktu, że środek ten posiada w składzie wiele minerałów i witamin.
napisał/a: aga20102 2016-10-27 23:05
Sam trening nie wystarczy i trzeba pomyśleć o odżywkach. Ja zawsze zamawiam z tej strony http://glutamina-odz...ki-na-mase.html i jestem zadowolona. Jak dla mnie sprawdzone i zawsze skuteczne. Regularnie ćwiczę, znika tłuszcz i pojawiają się super mięśnie.
napisał/a: Marcela111 2016-11-18 04:06
U mne było bardzo ciężko, ogólnie figurę mam taką, że pasowałabym bardziej do lat 6otych, czyli ogólnie bujnie i kobieco :D więc o filigranowej sylwetce mogę tylko pomarzyć i pomimo zdrowego odżywiania do mojej wyśnionej sywetki było daleko. Dopiero włączenie intensywnego wysiłku fizycznego i dodanie naturalnych suplementów poskutkowało. Uzupełnianie diety ziółkami i olejami (głównie kokosowy i lniany) było dobrym pomysłem. Jednak to wszystko kosztowało sporo czasu i wyrzeczeń, przez próbę łączenia treningów, pracy i innych zajęc nie miałam za bardzo czasu jeszcze latać po sklepach, więc znalazłam fajny sklepik naturalny-market.pl gdzie wszystko jest i szybciutko można sobie zamówić co potrzeba. Kibicuję wszystkim kobietkom, a by osiągnęły swoją wymarzoną sylwetkę. Mi się udało ;)
napisał/a: mysia231 2016-11-18 12:53
pamiętajcie dziewczyny, że trzeba się zaakceptować i polubić a dodatkowo dbać o linię i zrzucac jakieś kilogramy ale tylko dla siebie, nie dla innych! :) mi brakowało ruchu i jakiegoś porządku w życiu więc za namową siostry się zdecydowalam na trenera presonalnego w Energym w Krakowie. na początku bylam sceptycznie nastawiona ale teraz po miesiącu i zrzuceniu 3kg jestem mega zadowolona! i mam o wiele lepsze samopoczucie, wszystko mi sie w zyciu zaczeło układać :) tutaj macie stronkę energym.com.pl jakby któraś chciala zobaczyć. serio warto! no i oczywiście zdrowe odżywianie czyli eliminacja slodyczy i smażonego, 5 małych posiłków dziennie w równych odstępach czasu ok. 3h i waga sama spadnie! pamiętajcie, na imponujący wynik trzeba poczekać trochę czasu żeby nie było efektu jojo! powodzenia dziewczyny :)
napisał/a: tamisia 2016-12-14 14:27
Suplementy jak najbardziej. Polecam je jednak kupować z głową. Jest wiele cud tabletek, które obiecują zrzucenie dużych ilośći kilogramów w krótkim czasie. W większości przypadków jednak nie jest to prawda. Oraz ich skuteczność jest naprawdę niewielka. Jeśłi już chcecie sobie kupić suplement przy odchudzaniu to polecam Fibra Vitale. Może nie jest tani, ale aktualnie polecają to trenerzy fitness Jest to błonnik z ziołami , który bardzo dobrze reguluje funkcjonowanie układu pokarmowego.
napisał/a: mysia231 2016-12-15 15:22
Żeby osiągnąć dobre efekty nie potrzeba wcale brać dodatkowo jakichś tabletek. Jeśli dieta będzie odpowiednio dobrana, a trening wykonywany rzetelnie i najlepiej przygotowany przez jakiegoś profesjonalistę, to nie ma szans, żeby nie udało się zrzucić zbędnych kilogramów. No chyba, że wszystkie osiągane efekty będziemy psuć naszymi humorkami i na przykład będziemy podjadać jakieś słodycze, lub za dużo sobie pozwalać z błahych powodów. Ja miałam dużo problem właśnie z podjadaniem, ale udało mi się go pokonać dzięki owocom suszonym. Bo są naprawdę smaczne, słodziutkie, szczególnie suszone jagody: http://www.helio.pl/produkty/helio-gold/jagody-suszone, a bardzo dobrze zaspokajają głód i są bardzo zdrowe :) Także dziewczyny bądźcie wytrwałe i dążcie do osiągania kolejnych celów! :)