Odbite piety+srodstopie?

napisał/a: promen1 2010-06-25 20:43
Witam! od pewnego czasu zmagam sie z dolegliwosciamy obu piet oraz prawego srodstopia problem wyglada tak ze jezdze na deskorolce i wiadomo skacze z roznych wysokosci i czasem zdarza sie wyladowac na piety. Kilka lat temu sie zaczelo czyli bolaly piety przestawalem na pare dni jezdzic i znowu bylo ok ale takie chwilowe ok. Teraz bola mnie obie piety oraz prawe srodstopie po ladowaniu z 8 schodow. jednak jest tak ze po 2 dniach przechodzi zupelnie czyli nie czuje bolu, jednak kiedy troche sobie 'poskacze' czyli jakas wysokosc np te 20cm lub mocniej spadne to spowrotem wszystko wraca ;/ jak dlugo musze sie wstrzymac z jazda zeby to przeszlo tak calkiem ? zebym mogl spokojnie skakac.

masci jakie posiadam ( znalazlem w domu )

neo-capsiderm
krem z olejkiem z drzewa herbacianego do stop
harmonny diamond ice analgesic gel

smarowac stopy ktoryms z tych ?
prosze o pomoc zalezy mi na jak najszybszym powrocie do sportu ;<

pozdrawiam Tomek
napisał/a: ironplama 2010-06-25 21:38
Jezeli ktorys z tych srodkow pomaga nie widze problemu zeby nie stosowac moim zdanie caly czas tłuczesz te piety i by jakas masc specjalnia sie przydala na stluczenia i jakies plastry jak masz odciski , na przyszlosc jak masz zamiar tak skakac to piety i kostki sobie bandazuj i nie bedziesz mial problemow idz do lekarza badz poczekaj na forum moze ktos zna jakas dobra masc
napisał/a: promen1 2010-06-25 21:52
co polecasz na stluczenia ? i bandazuj w jakim sensie ? moze dodadkowa wkladka w bucie pomoze ?
napisał/a: promen1 2010-06-26 19:42
kupilem zel uzarin. czy we wtorek moge juz sobie wyjsc na deseczke ? planuje smarowac sie 3/4 razy dziennie x]
napisał/a: promen1 2010-06-28 00:14
smaruje tym zelem jak narazie, mam pytanie jedno jeszcze a mianowicie jak zapobiec odbijaniu piet? skacze z wysokosci i czesto [ bardzo czesto ] mi sie odbijaja ;< dodadkowa wkladka w bucie pomoze ? co jeszcze moze pomoc ?